ІІІ Міжнародний Форум Івент індустрії EIF2020


 

Готель НАДІЯКомфортабельний готель в центрі міста, 244 номери (люкси, напівлюкси, стандартні; одно- та двомісні), 3 розкішні зали ресторану для святкування весіль, бенкетів, стоянка з охороною, безкоштовний Wi-Fi

Адреса:
Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 40

Телефон:
(050) 433-75-22
(034) 272-70-77

Соцмережі:
facebook

Електронна пошта: info@nadiyahotel.com
Сайт: www.nadiyahotel.com

Готель «Надія» знаходиться в центральній частині міста Івано-Франківська. Тут Ви будете оточені турботою та любов'ю, Вам запропонують найкраще обслуговування та найкомфортніші умови проживання. Сервіс високого рівня та помірна ціна задовольнять навіть найвибагливішого гостя.
«Надія» - це найбільший готель Івано-Франківська та області. Номерний фонд готелю налічує 244 номери різних категорій, які можуть вмістити 380 гостей. До Ваших послуг: безплатний швидкісний Wi-Fi, 5 конференц-залів, автостоянка з охороною, прокат авто, кейтерінг, екскурсійні обслуговування, майстер-клас з бездоганного етикету, трансфер та багато іншого.
У розкішних залах ресторану «Надія» створені найкращі умови для святкування весілля до 300 осіб, хрестин, ювілеїв, днів народжень та інших заходів. Тут Вам запропонують вишукані страви української та європейської кухні, смачні сніданки та комплексні обіди, а жива музика підкреслить святковий настрій.


сьогодні 1, з початку місяця 36, всього 3654

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info