Весільні сукні ТМ Хадасса (Hadassa)
Салют-Шоу. Продаж феєрверків Циганський ансамбль «Товес бахтале». Шоу-театр Ведучий Віктор ГевкоArt Clinique - клініка дерматології та косметології
 
 

Надія ГуральПоет і композитор, автор власних пісень. Виступ співачки разом з яскравим шоу-балетом стане справжньою окрасою Вашого свята, а пісня "Наречена" - незабутнім першим танцем на Вашому весіллі.

Адреса:
Тернопіль

Телефон:
(067) 717-46-47

Соцмережі:
вконтактеfacebook

Електронна пошта: info@nadiagural.com
Сайт: www.nadiagural.com


   Надія Гураль родом з сім`ї вчителів. Ще з дитинства почала писати вірші. У старших класах сама навчилася грати на гітарі і відтоді пише пісні. Вже в студентські роки Надія брала участь і перемагала у багатьох всеукраїнських та міжнародних пісенних конкурсах. Це послужило стимулом, щоб серйозно зайнятися своєю творчістю: записувати пісні, знімати кліпи, давати концерти.

 

   Тендітна, енергійна, красива Тернополянка з Львівським корінням - співачка Надія Гураль постійно тішить своїх шанувальників новими піснями, що стають одна за одною справжніми шлягерами, завойовують любов слухачів. "На край світу", "Село моє", "Рідне місто" неодноразово займали перші сходинки хіт-парадів багатьох радіостанцій України.
А нещодавно нова лірична пісня "Наречена" протягом трьох тижнів лідирувала у всеукраїнському хіт-параді "На Всі 100". 

В доробку співачки 3 відеокліпи.

 

   У 2010 році побачила світ збірка віршів для дітей, книжка-розмальовка під назвою "Читайко-Малювайко", а в 2012-му – співачка випустила свій перший авторський альбом, що має назву "На край світу". Диск містить 13 вибраних пісень, які створені в різний час співочої діяльності і є своєрідним підсумком творчості за останні роки.

 

   Надія багато гастролює, даруючи нові пісні, романтичний настрій та енергію запального танцю разом з професійним шоу-балетом.

Статистика перегляду сторінки: сьогодні 1, з початку місяця 88, всього 10440

Ми в соцмережах:
facebook instagram twitter google+ pinterest YouTube

Пара молода
Про нас
Реклама
Партнери
Проекти
Весільний Раут
Фотоконкурс
Каталог Пара молода

2006-2017 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info