Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Надія Гураль: «Наречена» – та, що призначена долеюСпівачка Надія Гураль нещодавно презентувала пісню «Наречена». Як зізнається авторка, така композиція є дуже доречною у репертуарі, адже її часто запрошують з виступами на весілля. Однак головною причиною появи цієї пісні є, все таки, не її прогнозована популярність серед наречених. Композиція виникла як наслідок особистісних хвилювань та емоцій...

Співачка Надія Гураль презентувала пісню «Наречена»

-  Як правило, молодята для свого першого подружнього танцю обирають пісню "На край світу за тобою піду". Щоразу, коли я її виконую, дивлюся на закохану і щасливу пару - і мене переповнюють емоції. У цю мить здається, що увесь зал просто наповнюється коханням і трепетом наречених. Саме такі моменти й надихають на творчість. Я дуже сподіваюся, що моя нова пісня "Наречена" також припаде до душі закоханим, - розповідає співачка.

Надія Гураль є автором текстів і музики до більшості своїх пісень. Та для того, щоб все вдалося, потрібна муза, каже вона. 
- Зазвичай спочатку я придумую мелодію, а вже потім пишу текст. Написанню тексту я приділяю багато уваги, бо хочеться, щоб слова пісні були водночас і прості та легкі для запам'ятовування, і вишукані та щирі, щоб торкали серце. Інколи процес написання пісні в мене затягується надовго. Часом напишу куплет, приспів, а далі - не йде і все: слова не підбираються, муза «втікає». Тоді я просто відкладаю свій записничок до наступного приливу натхнення. В мене є досить багато таких недописаних пісень, які ще чекають свого часу. Якщо змушувати себе щось придумати, то пісня виходить нещирою і слухачі це відчувають. 

У доробку співачки є також пісні і на готові тексти. Зокрема, "Чари осені" і "Чужина" написані на слова хорошого друга Надії – Богдана Коваля. 
- Я просто в захваті від його поезій. Мені надзвичайно подобається наша співпраця і, думаю, вже скоро можна буде почути наші нові спільні творіння, - зауважує дівчина.
Загалом у піснях Надії Гураль чимало особистого, чи не всі пісні – про кохання. Щодо пісні «Наречена», яку Надія Гураль презентувала нещодавно, то вона також присвячена ніжним почуттям.- Я намагалася словами передати те, що відчуваю до дорогої мені людини. Написала пісню дуже швидко - за один вечір. Це той рідкісний випадок, коли пісня з'являється від початку до кінця так, ніби хтось наспівує її зверху. Можна сказати, що ця композиція – це освідчення в коханні з маленьким натяком: "...я буду твоя, бо я твоя наречена". Хоча, пишучи ці рядки, я не думала про наречену у весільній сукні та фаті, бо в ці слова вклала трошки інший зміст: наречена – та, що призначена долею. Тому свою нову пісню я присвячую усім закоханим парам і не важливо, буде у вас весілля чи не буде. Якщо вам судилося бути разом, якщо між вами справжні почуття, взаємоповага і довіра, то й ваше спільне життя буде довгим і щасливим, - вважає співачка.
Зйомок відео на цю пісню Надія Гураль наразі не планує, хоча зробила тематичну фотосесію, результат якої можна побачити у своєрідному кліпі, який змонтував власноруч обранець співачки.
- В організації фотосесії мені допомогли мої друзі – команда професіоналів «Арт-Центру», а саме: фотограф Вілена Орловська, візажист Вікторія Магдич та перукар Наталя Стецина. Місце зйомки ми вибрали дуже красиве, романтичне, казкове і навіть містичне - Підгорецький замок. Люди кажуть, що вночі тут можна зустріти привид Білої Пані. Ми, правда, до ночі не добули, але встигли зустріти декілька панянок в білих сукнях, які теж там фотографувалися зі своїми нареченими. До речі, за свою чудову сукню хочу подякувати весільному салону «Елана». Ми з моїм коханим вирішили не робити весілля, завдяки вам я відчула себе справжньою нареченою. А усім читачам порталу «Пара молода» раджу: не бійтеся одружуватись, бо, як кажуть, з весілля все тільки починається...

Кохайте, цінуйте й бережіть один одного і нехай ваше життя буде наповнене радістю й теплом, приємними подіями, добрими людьми та вірними друзями. А до весілля готуйтеся разом з порталом «Пара молода», адже тут є все для організації найкращого весільного торжества!

Текст: Ольга Терещук, весільний портал «Пара молода»
11.08.2015              сьогодні 1, з початку місяця 27, всього 5850◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info