Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Наречені їдуть до шлюбуСучасні фірми по організації весільних святкувань пропонують широкий спектр транспортних послуг: від романтичної карети, запряженою шестіркою коней, до повітряних куль і розкішних автомобілів. Проте якщо ви вибрали не звичайний транспорт, замовлення треба робити заздалегідь, по можливості - мало не за рік, тому що вінтажні «Бентлі» є далеко не у кожному агентстві, а охочих напевно буде багато.

Наречені їдуть до шлюбу. Оргнізація весільного кортежу
Що стосується автотранспорту, то тут є з чого вибирати: найбільшою популярністю користуються «Роллс-ройси», «Кадилаки», класичні автомобілі (1917-1930 років випуску) і «музейні» екземпляри, випущені до 1916-го року. Якщо ви хочете приїхати на весілля у відкритому кабріолеті або в кареті, переконайтеся, що вони оснащені доладним дахом, який можна швидко підняти, - на випадок, якщо раптом піде дощ. Якщо ви виходите заміж взимку, майте на увазі, що у старовинних машинах піч від початку не передбачена, і щоб не замерзнути, візьміть з собою або теплу шаль, або легку шубку з штучного хутра - синя гусяча шкіра не краща прикраса нареченої!

Перш ніж замовляти автомобіль, попросіть співробітника агентства показати вам, як мінімум, три машини. І не довіряйте привабливим фотографіям з рекламних проспектів! Спробуйте кілька разів сісти в машину і вийти назовні: ви повинні переконатися, що в салоні достатньо місця - і особливо, якщо ви вибрали пишну довгу фату і плаття на криноліні або з шлейфом. Буде образливо, якщо вся ця пишність помнеться в дорозі!

Вибираючи фірму по організації весілля, поцікавтеся відгуками інших наречених, які вже користувалися послугами того або іншого агентства. При укладенні договору на транспортні послуги, перевірте, щоб в ньому було вказано час і місце, куди треба буде подати машину. Обов'язково збережіть у себе другий екземпляр договору. Переконайтеся, що в нім є пункт про відповідальність фірми-виконавця в разі невиконання або неправильного виконання замовлення.

А чи підійде машина до плаття?
Вибираючи машину на день одруження, майте на увазі, що вона не повинна вибиватися із загального стилю урочистих заходів. Якщо ви збираєтеся влаштувати традиційне весілля, то і машина повинні бути солідною і строгою. А для сучасного молодіжного весілля краще вибрати демократичну модель яскравих кольорів. До речі, про колір: коли вас фотографуватимуть, машина напевно не раз потрапить в кадр, тому постарайтеся підібрати автомобіль такого кольору, щоб він більш-менш підходив до кольору вашого плаття і до платть ваших подружок. Не варто брати білий автомобіль, якщо у вас буде плаття кремового кольору або кольору слонової кістки - на фотографіях на тлі яскраво-білої машини ваше плаття може здатися брудним.

Багато фірм по організації весільних заходів пропонують прикрасити машину стрічками і квітами, причому це входить в стандартний пакет послуг, але якщо така послуга не передбачена, квіти і стрічки можна купити окремо. Поцікавтеся, які додаткові послуги надає клієнтам агентство, в яке ви звернулися: підбір музики, щоб слухати в машині, шофер в святковій уніформі, парасольки на випадок дощу, шампанське, щоб відзначити подію по дорозі від місця реєстрації шлюбу до місця, де відбуватиметься банкет.

І найголовніше, переконайтеся, що послуги шофера і податок на додану вартість включені у вартість замовлення, і вам не доведеться оплачувати їх окремо. Поцікавтесь, яка політика компанії щодо чайових шоферові. Всі умови договору про найм автомобіля повинні бути зафіксовані письмово.

День розписаний по хвилинах...
День весілля розписаний буквально по хвилинах, і якщо ви десь виб'єтеся з розкладу - це буде вельми неприємно. Наймаючи машину в агентстві, обговоріть заздалегідь свої вимоги: вам потрібно, щоб шофер дочекався закінчення весільної церемонії і відвіз вас додому, в ресторан або в будь-яке інше місце, куди ви збиралися поїхати після закінчення вінчання або цивільної реєстрації шлюбу, - а не помчав обслуговувати ще одне весілля, поки є час!

Будьте готові до неприємних несподіванок... Що буде, якщо машина поламається по дорозі? Чи повинне агентство, де ви наймали автомобіль, прислати вам іншу машину замість тієї, що поламалася? Подібна послуга передбачена не в кожному агентстві. Щоб не запізнитися до призначеного часу одруження, вам потрібно виїхати вчасно. Ви винні точно знати, скільки часу займає дорога.

Також слід пам'ятати про те, що на вулицях можуть бути пробки. А якщо ви наймаєте карету, запряжену кіньми, майте на увазі, що дорога від будинку нареченої до місця одруження займе більше часу, чим якби ви їхали на машині. Якщо ви живете далеко від церкви (відділення РАЦСу), то краще всього їхати туди на машині і пересісти в карету лише за декілька кварталів від місця одруження.

І не забудьте про транспорт для родичів і гостей! За традицією першими в церкву повинні приїжджати мати і подружки нареченої. Жених приїзджає до місця одруження у супроводі боярина. Наречена прибуває в церкву останньої. Як правило, її привозить батько. Проте якщо необхідно, щоб хтось підтримував довгий шлейф плаття або фату нареченої, разом з нею може приїхати подружка. Після закінчення весільної церемонії наречені першими виходять з церкви (палацу одружень) і разом сідають в машину. Потім виходять батьки нареченої, а за ними - решта всіх гостей.

І ще одна важлива річ: навіть якщо ви вибрали і замовили машину за пів року до весілля, обов'язково подзвоніть в агентство і підтвердіть замовлення за тиждень до призначеного дня одруження. А то буде образливо, якщо вранці в урочистий день несподівано з'ясується, що розкішний «Роллс-ройс», про який ви марили впродовж стількох місяців, виїхав обслуговувати інше весілля!

Весільний портал «Пара молода»
20.12.2009              сьогодні 1, з початку місяця 11, всього 5794◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info