Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Наречений і борода: ідеї для образуТи стильний та модний, носиш бороду і вона тобі подобається? І коханій вона подобається… Чи то пак, подобалася. Бо напередодні весілля твоя наречена раптом лагідно так натякає: «Може ти все-таки поголишся?». Не треба сперечатися. Просто покажи їй нашу фотопідбірку із мужніми та статними, брутально сексуальними образами наречених-чоловіків із бородами.Коли ми готували цей матеріал, то справді зустріли немало обговорень, які дівчата виносили на розсуд інтернет-спільноти: голитися їхнім нареченим чи ні. Зізнаємося, нас це трохи подивувало. Адже навіщо просити кохану людину вдавати з себе когось іншого? Він носить бороду у повсякдень, таким ти його полюбила і таким прийняла…


Але не будемо заглиблюватися у психологічну складову теми. А просто покажемо бородатих наречених із привабливої сторони. Тим більше, що це абсолютно нескладно. Легка неголеність, акуратна борідка чи доглянута розкішна борода часто виглядають на чоловікові більш доречно, ніж гладка шкіра як у випускника школи. І в момент, коли цей чоловік бере на себе подружню відповідальність – особливо.


І тут, говорячи про відповідальність, тобі, як нареченому, потрібно зрозуміти: просто відстояти свій «бородатий статус» - це насправді по-дитячому. Твоїй нареченій, дійсно, не байдуже, яким ти будеш у день весілля. Яким ти будеш поряд із нею, коли на ній буде красива сукня, професійні зачіска та макіяж… Тож просто зроби це для неї, своєї коханої – будь для неї найкращим і представ свій образ достойно. Не полінуйся відвідати чоловічу перукарню Barber Shop BERLOGA, де тобі і бороду, і зачіску приведуть у належний для нареченого вигляд. Все ж є різниця між бородою вікінга і бородою мужнього та сексуального «залізного чоловіка»… А між просто зарослим і стильним бородачем – робота майстрів-стилістів Barber Shop BERLOGA. Довірся їм і вони підберуть для тебе образ, який розкриє тебе справжнього, буде найкраще пасувати до шлюбного вбрання і навіть стилю весілля.
Перукарня Barber Shop BERLOGAПерукарня Barber Shop BERLOGA
І для натхнення пропонуємо тобі образи ось цих красенів-наречених, які доводять, що справжні чоловіки завжди привабливі, особливо коли кохані.


 


13.04.2016              сьогодні 1, з початку місяця 17, всього 2989◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info