Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Наречений та весілля. Як не робити все самійВтомилась усі рішення приймати сама? Хочеш, аби наречений більш активно зайнявся підготовкою до вашого свята? Весільний організатор Мальва Бочкарьова знає, від яких завдань твій коханий точно не відмовиться.

От і здійснилось! Він зробив тобі пропозицію, і тепер ти – наречена! Тисячі мрій і планів от-от стануть реальністю. Ти вже бачиш, як ви удвох вибираєте запрошення, переглядаєте портфоліо фото- та відеооператорів, затверджуєте план розсадки гостей. 
Наречений та весілля. Як не робити все самій
Та ось тут починається реальність: коханий у всьому погоджується з твоїм вибором, довіряє тобі найвідповідальніші моменти підготовки. І все б чудово, але куди ж поділась його ініціативність? 

Звичайно, на допомогу завжди прийде весільний організатор, який подбає про кожну деталь твого свята. Вона ходитиме з тобою по весільних салонах, допоможе вибрати колір стрічок, крем для торта. Їй ти можеш подзвонити в будь-яку годину дня і ночі, але ж тобі так хочеться допомоги від коханого.

Ні-ні, не сумнівайся, він чекає цього дня, він кохає тебе, як і раніше, проте він – чоловік! Саме тому для нього віддати тебе в руки досвідченого організатора – найправильніше рішення. 
Та все ж, сьогодні я запропоную тобі перелік справ, які при підготовці до весілля варто доручити саме нареченому.

Бюджет

Пам’ятай, тебе переповнюють емоції, саме тому розподілом весільного бюджету повинен займатися чоловік. Він з «холодною головою» підійде до всіх витрат та зможе розумно вирішити, чи дійсно, приміром, цей гурт коштує таких грошей.
Наречений та весілля. Як не робити все самій

Фото та відео

Безумовно, наречена знає, який фотограф зробить романтичніше фото, який відеооператор змонтує ніжніший ролик. Але щодо технічних особливостей зйомки, якості обладнання - цю справу варто залишити нареченому. Це ж стосується і музики та світла.

Весільний кортеж

Чоловіки, як діти, і в сорок готові гратися машинками. Саме тому, вибір марки, моделі та кольору автомобіля довір коханому. Він не лише зробить це краще, але й підійде до завдання з особливим ентузіазмом.

У всьому іншому дозволь йому просто погоджуватись, адже це весілля твоєї мрії, а для нього головне, що поряд неповторна та кохана – Ти!

Текст: Весільний організатор Мальва Бочкарьова
20.11.2014              сьогодні 1, з початку місяця 17, всього 3062◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info