Банкетний зал Сюрприз
 


 
◄ Попередня   Наступна ►

Нарощення ВійУ салонах краси така послуга, як нарощування вій, з'явилася недавно, проте вже встигла завоювати популярність серед любителів виразного погляду. Насправді, нарощені вії – це і красиво, і практично: не потрібно витрачатися на туш, змивати її кожен вечір, хвилюватися, що під час купання або під дощем потече фарба. Нарощені вії можна носити навіть до року часу, за умови, що раз в 2-3 тижні ви робитимете корекцію. В даний час існує два види нарощування – традиційне (пучками) і за японською технологією (коли майстер наклеює Вам по одній, а то й по дві війки на кожну Вашу). Другий варіант нарощування більш практичний, оскільки вії носяться довше. Пучкове нарощування ж у 3 рази швидше, проте з цими віями не рекомендовано ходити більше 3-х тижнів. Традиційне нарощування - більш святковий варіант.

Матеріали для нарощування використовуються як штучні, так і натуральні (наприклад, з волосків норки або шовку). Нарощення з використанням натуральних матеріалів в декілька раз дорожче стандартного нарощування; такі вії виглядають природньо, проте можуть викликати алергічні реакції. Саме тому, натуральні матеріали останнім часом використовуються досить рідко і приходять під замовлення від фірм, які зарекомендували себе якістю та гіпоалергенністю своїх матеріалів.

Процедура нарощування полягає в тому, що біля основи росту Ваших вій, за допомогою клею на основі смоли, кріпляться штучні вії. Вони бувають різного згину, товщини та довжини (6 мм, 8 мм, 10 мм, 12 мм, 14 мм). Клей також буває двох видів – чорний та безбарвний. Безбарвний маскує місця спайок, а чорний виглядає як підведення. Принципових відмінностей більше немає, так що обирати вам.

11.06.2014              сьогодні 2, з початку місяця 22, всього 2342◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2019 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info