Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Наше весілля було незабутнімІсторія кохання Іри та Романа

Рома: «Ми познайомилися на конкурсі краси «Містер Тернополя 2007», у якому я був конкурсантом, а Ірина Новомлинська – ведучою свята. Вперше побачив її на репетиції, на яку я трішки запізнився. Всі учасники уже були на сцені і пригадували постановку, а вона сиділа у залі і за всім спостерігала. Хоча в той день у мене сталася невеличка неприємність (вкрали мобільний), але, побачивши Іру, я забув про все погане. Це було кохання з першого погляду.
В день конкурсу я дуже хвилювався, але не за результат, а за те, чи зможу Іру побачити знову, після закінчення дійства. Все пройшло вдало, журі обрало мене першим віце-містером. А після закінчення змагань була святкова вечірка. Як я зрадів, побачивши її там. Цілий вечір ми провели у захоплюючому спілкуванні. Ми обмінялись телефонами і я уже не міг дочекатися наступної зустрічі. Ще з першої миті я зрозумів, Іра – дівчина моєї мрії і твердо вирішив, що ми будемо разом завжди».


 
Іра: «Перша наша зустріч відбулася на конкурсі краси. Симпатичного, веселого хлопця спортивної статури важко було не помітити. Я частенько ловила його погляди на собі, проте своєї зацікавленості старалася не виказувати. Після конкурсу ми продовжили спілкування. Бачитись доводилось рідко через навчання у різні зміни, мої часті концерти та роботу, тому відрадою став Інтернет. Розмови зазвичай затягувалися аж до ранку.

Рома – романтичний хлопець. Він завжди дивував мене своїми сюрпризами: палаючі серця за вікном, романтичні вечері у незвичних місцях (на даху 16-поверхівки)... А на свято 8 березня він з командою професійних альпіністів сам спустився з даху 5-поверхівки до моїх вікон з величезним букетом моїх улюблених квітів – тюльпанів. І це під час страшного снігопаду! Рома наче зчитував мої мрії та бажання (один з приємних подарунків – німецька вівчарка, про яку я мріяла з дитинства). Своєю чуйністю та уважністю Рома завоював моє серце назавжди”.

Іра та Рома: “Наше весілля було незабутнім, сповнене позитивного настрою та сюрпризів. Одним словом, на ньому панувала справжня атмосфера кохання. Цей незабутній день був щасливим початком нашого казкового сімейного життя”.

Весільний портал «Пара молода»


21.02.2011              сьогодні 2, з початку місяця 5, всього 10941◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info