Dream Day Event Group| TernopilDream Day Wedding Event Group. Організація весіль та інших подій під ключ. Ми знаємо, як зробити Ваше свято ідеальним. Мрії збуваються!

Адреса:
м. Тернопіль, вул. Камінна, 6

Телефон:
(067) 208-04-90

instagram

«Dream Day Wedding Event Group» - молода динамічна компанія з сучасним поглядом на event-індустрію. Заснували її ведуча номер один Ната Бенч та кваліфікований весільний спеціаліст Вікторія Фаріон.
 
Наша творча команда агенції втілює мрію про ідеальне свято.

5 ПРИЧИН ВІДДАТИ ОРГАНІЗАЦІЮ ВЕСІЛЛЯ КОМАНДІ DREAM DAY
 

 Ви економите свій час та зусилля. Організація весілля ні для Вас, ні для Ваших батьків не стане стресом - ми про все подбаємо за Вас. Ми єдині у Тернополі надаємо унікальну послугу "Весілля під ключ", та гарантуємо, що їжа та напої будуть точно смачні, музичний супровід буде саме такий, який подобається Вам. Для Вашого свята - будь-яка локація та оформлення весілля у будь-якому стилі. Ми продумуємо все до дрібничок!
 

 Ми відповідаємо за те, що пропонуємо Вам, тому пропонуємо лише найкраще! Кращі фотографи, музиканти, кращий декор, оформлення свята, кортеж, церемонія - все підбираємо індивідуально під Вашу історію кохання.
 

 наші фахівці мають дипломи першої спеціалізованої весільної школи Саші Дергаусової (провідний фахівець весільної сфери в Україні), пройшли фахове навчання у Takudis Event School.
 

 Dream Day - це не лише знання, а й практика. Наша команда досконало знає весільний ринок, найновіші тенденції і має перевірених партнерів. 
 

 будьте певні, після першого Вашого дзвінка, першої нашої з Вами зустрічі ми запам'ятовуємо Вас як людину, яка має мрію, і робимо все, аби допомогти їй здійснитись!

З компанією «Dream Day Wedding & Event Group» ваше весілля стане днем, про який ви мріяли все життя! Мрії поряд і ми покажемо Вам, наскільки.


сьогодні 1, з початку місяця 15, всього 4229

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info