Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Ната Бенч: «У ВЕСІЛЛЯ Я ЗАКОХАНА ЗМАЛКУ!!!»Сьогодні свій день народження святкує чудова, сяюча, ведуча №1 у Тернополі – Ната Бенч. Ми вирішили, що найкращим подарунком для іменинниці (окрім, звичайно, щирих побажань добра і творчих злетів) буде відвертий піар. Тому ось адреса її нового сайту у трендовому односторінковому форматі: www.natabench.com. А також – наступне бліц-інтерв’ю…

 
ведуча №1 у Тернополі – Ната Бенч
Як все почалося?
У ВЕСІЛЛЯ я закохана змалку! Усвідомлення того, що я рухаюся в правильному напрямку прийшло до мене кілька років тому, а коли ця справа тісно переплелася з моїм улюбленим святом – я зрозуміла, що найщасливіша у світі! Людину роблять щасливою три речі: любов, цікава робота та можливість подорожувати. Це все у мене є)))
 
Нещодавно ти пройшла спецкурс для ведучих у школі весільного бізнесу. З цього приводу лише одне питання: навіщо?
Щоб стати мамою – потрібно народити дитинку! А для того, щоб бути кращою ведучою – потрібно навчатися у кращих вчителів цієї справи! Саме тому я обрала весільних акул ))) - власницю кращої школи весільного бізнесу СНД Ольгу Єрмілову та найзатребуванішого ведучого України Володимира Такудіса! Тішить те, що я перша та єдина із унікальними знаннями весільного олімпу в нашому регіоні!!! Для того, щоб бути кращим – потрібно навчатися у кращих і розвиватися та працювати над собою ЗАВЖДИ!!!!
 
Що потрібно, щоб весілля пройшло вдало?
Мені на підготовку до весілля йдуть сотні годин. Чому? Та тому, що ми з молодятами готуємо не просто свято, а cвято народження сім’ї! Єдине на усе життя!!! Тож «сачкувати» тут не можна. Моя порада усім нареченим: якщо ви хочете, щоб ваше свято пройшло вдало, оберіть ведучого якого ви відчуєте серцем та розумом! Саме так, серцем та розумом!!! Ви маєте знайти людину, яка допомагатиме і буде поруч протягом усіх приготувань і, найважливіше, буде правою рукою нареченої в день весілля. А хто може краще зрозуміти схвильовану, розгублену наречену, яка завжди вагається з того чи іншого приводу? Звичайно, людина, яка сама була у цій ролі. Я обожнюю і дуже люблю своїх молодят. За час підготовки до весілля ми стаємо такими рідними, що погано проведеним та організованим свято бути просто не може! Адже для найрідніших ти завжди робиш найкраще! Саме тому я навіть своїм вбранням та образом завжди гармонійно перегукуюся зі стилем весілля своїх клієнтів. І готую для молодят та їхніх гостей коктейль емоцій за особливою рецептурою))).
 
P. S. Я завжди з тими, на чиїй вулиці свято!!! З любов’ю Ната Бенч
03.05.2014              сьогодні 1, з початку місяця 15, всього 5420◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info