Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Наталія Янцо увімкнула весільний сезон у ТернополіНабирати швидкість можна поволі, як потяг, а можна рвучко і стрімко, як болід. На старті весільного сезону тернопільські івентори обрали другий варіант. Тож 17 квітня завітали на новий захід порталу «Пара молода» - Wedding сезON 2019. На успішні проекти, командну роботу і розвиток заряджала енергійна та відверта Наталія Янцо – відома весільна та event-організаторка з Ужгорода, засновниця агентства «Майстерня свят» та Wedding school by Nataliya Yantso.

Wedding сезON 2019 - відкриття весільного сезону для тернопільських івенторів від порталу «Пара молода» з весільною та event-організатором Наталією Янцо
Звісно, щоб отримати ресурсний стан і завести свій творчий двигун з півоберта – потрібно було бути того вечора у дружній ресторації «Мамонт». Але… Вболіваючи за те, аби в Україні було якнайбільше якісних та добре організованих весіль – ми щиро ділимося топ-5 інсайтами, які отримали від розмови із Наталією Янцо.

«Головний тренд 2019 – команда»

Не важливо, надаєте ви послуги колективом чи як окремий спеціаліст, опиняючись на спільному весіллі – ви стаєте однією командою з усіма, хто задіяний на майданчику. Адже ви разом працюєте на один результат. І від роботи кожного залежить успіх усіх. А тому розвиток навичок командної комунікації сьогодні, як ніколи, актуальний. 

Щоб зростати – потрібно навчатися

Наталія Янцо радить відвідувати курси та майстер-класи не лише в межах свого профілю, але й ті, що є суміжними із вашою діяльністю. Наприклад, фотографу приходити на МК для відеографів, візажистам – на події для стилістів. Це розширює горизонти і допомагає зробити свій продукт іще кращим.

Слідуйте професійному кодексу

У роботі «весільників» немає дріб’язкового чи не суттєвого, переконана Наталія Янцо. Якість послуги визначається не лише кінцевим результатом, але й сервісом. Так, у фотографії це не лише гарні фото, але й дрес-код фотографа під час заходу. У церемоніймейстерів – не лише зміст тексту, але його вільна та прониклива подача, без читання з планшетки.

Для подолання проблем – потрібно кооперуватися

Якщо у вашому місті роботі одних фахівців перешкоджають колеги із суміжної сфери – то змінити тенденцію можна лише колективно. Наприклад, ресторан, адміністрація якого мала за звичку збирати комісійні з декораторів за роботу на його території, буде змушений припинити таку практику, якщо отримає відмову від усіх агенцій або якщо весілля в цьому закладі перестануть брати на обслуговування усі декоратори міста.

Задайте собі питання «Де ви хочете бути через 10 років?»

Чітка стратегія розвитку вимальовується одразу, коли ви розумієте, до чого прагнете і куди йдете. Від ваших дій сьогодні залежить, де ви будете через 10 років. Завжди пам’ятайте про це, приймаючи рішення, обираючи напрямок і працюючи на весіллях вже цього сезону!

Наші партнери:
Локація: дружня ресторація «Мамонт» @mamont_restaurant
Відмінні напої: Гасторомаркет WINETIME
Координація: «Крила» @kryla.events 
Фуршет: «Кондитерський дім Блажевських» @kdb_cakes 
Декор: «Карамель» @caramel_wedding_agency
Відеопродакшн: Захар Дябло @zahar_dyablo, Юрій Шкільняк @shkilnyak_yuriy 
Фотограф: Андірй Шевчук
Ведучий заходу: Тарас Миколайович @veduchiy
Музичний супровід: Dj Nice
Флористичний партнер: Фантазія


Текст: Валерія Климчук, весільний портал «Пара молода»


19.04.2019              сьогодні 1, з початку місяця 18, всього 900◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info