Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Наталка Карпа про весілля та майбутнє сімейне життяУкраїнська співачка Наталка Карпа та Герой АТО Євген Терехов «Титановий Джексон» заручені та готуються до весілля. Як триває підготовка зіркової пари до особливої події – читайте в їхній історії кохання.

Українська співачка Наталка Карпа та Герой АТО Євген Терехов

Наталко, як ти познайомилися зі своїм обранцем?

Ми познайомились минулої осені, під час мого концертного туру Україною і передвиборної кампанії Жені на посаду мера Павлограда (Дніпровська область). Женя говорив палку промову жителям міста і вже тоді привернув мою увагу, та хіба лише як харизматичний чоловік та Герой АТО. Я тоді просто зачаровано слухала і ще не знала як повернуться події. 

Хто перший проявив симпатію?

Перед Новим роком Женя запросив мене разом з гуртом «Антитіла» підтримати його благодійний проект для українських бійців, поранених в АТО і зіграти концерт в Дніпропетровському госпіталі. В той день мали змогу трохи більше поспілкуватись, це якраз було три дні перед 2016 роком. Мабуть, тоді і проскочили перші іскри) 

Як починалися стосунки?

А от далі була вже сама новорічна ніч. Женя приїхав святкувати Новий рiк до Львова, я ж теж мала концерт у рiдному мiстi. Тодi, мабуть, магiя свят i спрацювала...

Коли зрозуміла, що це саме той, хто тобі потрібен?

Практично одразу, вже на Різдво познайомила його зі своїми батьками. Багато хто це називає хімією, що ж, можливо! Я побачила в ньому одразу те, що завжди шукала в чоловіках.

Що тобі найбільше подобається у Євгені, чим він особливий?

У ньому є всі риси притаманні справжнім чоловікам, за його спиною можна сховатись, він рішучий і з гарним почуттям гумору. Він не тільки Герой АТО, а ще й герой-романтик.

Українська співачка Наталка Карпа та Герой АТО Євген Терехов

Розкажи про освідчення.

Це був переддень Св. Валентина і музиканти з гурту «Антитіла», з якими я відпрацювала великий тур по Україні, запросили мене на концерт у Львові. А я приїхала у рідне місто лише на декілька днів, щоб закінчити новий трек, тому ще й зволікала з відповіддю. Була впевнена, що коханий в Дніпрі, а без нього також не хотілось йти. Та все виявилось спланованим. Женя прилетів з Києва з величезним букетом троянд і каблучкою, вийшов на сцену, став на одне коліно і перед півторатисячним залом освідчився та запропонував мені вийти за нього  заміж. Звичайно, я сказала «Так». Це був справжній сюрприз! І не лише для присутніх у залі, а й для мене. Таке запам’ятовується надовго!
Українська співачка Наталка Карпа та Герой АТО Євген Терехов

Яким плануєте робити весілля? Де і коли?

Поки визначились лише з приблизним часом – це буде або кінець серпня, або початок вересня. Щодо місця ­­– вагаємось між Львовом та Києвом.

Як вважаєш, чи зміниться твоє життя після весілля?

Хочеться зберегти цю романтику, яка зараз є у стосунках, не занурюватись у побутову рутину. Хоча у нас сфери діяльності такі, що «як у всіх» точно не вийде, тому, я впевнена, цікаво буде 100%.

Що для тебе є коханням?

Розуміння один одного на якомусь підсвідомому рівні, своєрідна хімія, яка тримає разом і робить щодня почуття глибшими. Це поєднання двох незалежних людей, які, залишаючись собою, творять нове прекрасне разом.

Якою уявляєш свою сім’ю?

Щасливою і дуже схожою на сім’ю, в якій виросла я.  В мене є чудовий приклад батьків, які все життя прожили душа в душу.
Українська співачка Наталка Карпа та Герой АТО Євген Терехов

Розкажи про свій секрет щасливих стосунків?

Універсального секрету, як такого, не існує. Над стосунками потрібно працювати, коли потрібно – шукати компроміси. А загалом ­­– просто підтримувати, робити життя одне одного простішим, а не ускладнювати. Не намагатись змінювати когось під себе і залишатись самими собою, бо ж саме таких людей ми покохали.  

Текст: Юліана Діткун, весільний портал Пара молода
Фото: з особистого архіву Наталки Карпи
01.07.2016              сьогодні 2, з початку місяця 43, всього 6435◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info