Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Наталка Карпа та Євген Тєрєхов: «Ми мріяли одне про одного»Вона – відома українська співачка. Він – Герой АТО. «Пара молода» вже неодноразово знайомила своїх читачів зі щасливими історіями кохання відомих пар України. Сьогодні подробицями своїх стосунків діляться Наталка Карпа та Євген Тєрєхов.

Інтерв'ю відомої української співачки Наталки Карпи та Героя АТО Євгена Тєрєхова

ПРО ЗМІНИ ПІСЛЯ ВЕСІЛЛЯ

Наталка: За цей час ми звикли до характеру одне одного, зрозуміли, що у нас однакові цінності – сім’я та її поповнення. 
Євген: Колись ми були два окремі «я», а стали одним цілим. Так, ми можемо мати різні характери, різні погляди. Проте велике мистецтво – навчитися поважати думку один одного, навіть якщо у вас протилежні думки і бачення. 

ПРО СТОСУНКИ

Наталка: Найважливіше – чути один одного.
Євген: Безперечно, чути, підтримувати та розуміти у відносинах неабияк важливо. Проте мені здається, що в стосунках неабияк потрібна довіра. Коли вас розділяють тисячі кілометрів, а ти все одно зберігаєш особливе відчуття. Такий стукіт серця, який дає відчувати рідну людину навіть на відстані. 


ПРО ХАРАКТЕРИ

Євген: В нас часто трапляються дуже бурхливі суперечки, але так само і бурхливе примирення. Б’ється посуд, ллються сльози – нам дуже важко поступатись один одному в чомусь. Ми два лідери, дві сильні людини, але все ж – одна родина, одне ціле.  
Наталка: Ми вже три роки разом. За цей час було різне, але є моменти, які змушують забути весь негатив. Наприклад, коли Женя тішить якоюсь дрібничкою чи летить через усю країну, аби побачити мене та підтримати у важливий момент. 

ПРО ДІТЕЙ

Євген: Найголовніше для нас в цьому році – завагітніти. Молимося і працюємо над тим, щоб у нас була дитинка.
Наталка: Будь-яка родина хоче дати продовження людському роду, тому ми не виключення. Дуже хотіли б, що наша сім’я, яка зараз складається з двох людей, ставала все більшою і більшою. 


ПРО ТРАДИЦІЇ

Євген: Кожну неділю ходимо в церкву.
Наталка: Ще мені дуже подобається традиція, яку започаткував Женя: щоразу, як снідаємо, обідаємо чи вечеряємо, ми благословляємо їжу та дякуємо Богу за те, що вона є на цьому столі. Також у нас є традиції святкування спільних свят. Серед таких: день одруження, день пропозиції та день знайомства. 

ПРО КУЛІНАРІЮ

Євген: Якщо є можливість, то готуємо вечерю разом, допомагаючи один одному. Я відповідаю за м’ясо, а Наталя готує щось до нього. 
Наталка: Днями Женя допомагав мені приготувати салат з крабових паличок.  В instagram навіть є невеличкий фоторепортаж цього процесу. Звісно, приготування спільної вечері – процес не з легких, враховуючи нашу зайнятість і ритм життя. Проте такі вечори неймовірно зближують. 

ПРО ПОДОРОЖІ

Наталка: Подорожі завжди стараємось планувати, але як кажуть, людина планує, а Бог керує. Тому часто усі наші поїздки та виходи «в світ» спонтанні.  
ПРО УЛЮБЛЕНІ МІСЦЯ У ЛЬВОВІ
Євген: Місце зустрічі змінити неможливо. У нас є один ресторан, де ми завжди зустрічаємось з рідними, друзями, колегами – «Red Papper». А ще у нас є місце сили – Гарнізонний храм. Щоразу, коли приїжджаєш до Львова, варто обов’язково туди сходити. 
Наталка: Також, коли буваю у Львові, завжди заходжу у наш офіс, продюсерський центр «Karparation».

Наталка Карпа та Євген Тєрєхов: «Ми мріяли одне про одного»

ПРО ФІЛЬМИ

Наталка: Мене дуже вразив оскароносний фільм «Зелена книга». Нас часто  запрошують на допрем’єрні покази, тому маємо можливість бачити усі кіноновинки першими. Тим паче, Женя у нас головний кіноман в родині.  

ПРО ЗЙОМКИ У КІНО

Євген: Мені дуже подобаються ролі молодих хлопців з правильними цінностями, які творять добро. Щось на кшталт Робін Гуда. Думаю, це була б найкраща роль «гопоти» в моєму виконанні.
Наталка: А мені нещодавно запропонували знятися в серіалі ТРК «Україна», але роль, яку пропонували ­– негативна. Самовпевнена жінка, яка мала робити погані речі. А я зовсім інша людина – дуже романтична та лірична, тому зіграла б в якісь драмі.


ПРО ТВОРЧІ ПЛАНИ 

Євген: Зараз серйозно думаю про депутатство. Хочу продовжувати допомагати сім’ям ветеранів, військовим та тим, хто втратив рідних на війні. Як ніхто розумію їх потреби та важливість підтримки. 
Наталка: В мене, як в творчої людини, планів дуже багато. Зараз працюємо над новими хітами, багато часу проводжу у студії звукозапису. Зніматимемо нові відео та розвиватиму власну лінійку косметики.

ПРО ДИТЯЧІ МРІЇ

Наталка: Моя дитяча мрія втілилась в життя. Завжди хотіла бути співачкою, артисткою – і я нею стала. А ще, з малечку хотіла мати свою сім’ю. Вона в мене поки маленька, але вже є.
Євген: Ми з батьками досі сміємося, що я дуже цілеспрямована людина. Адже з дитинства хотів бути поліцейським – і став ним! А ще, я мріяв, щоб моя дружина була співачкою.
Наталка: Приємно бути чиєюсь мрією (сміється – авт.). Ми знайшли один одного і наші дитячі бажання здійснилися.

Фотограф: Наталя Беховець
MUAH: Едіта Кісільова
Одяг: ANDRE TAN
Головні убори: SHAОлександра Толочина


21.05.2019              сьогодні 1, з початку місяця 54, всього 1809◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info