Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Найкращий подарунок – потрібний подарунокПодарунки. Від одного цього слова у мене і, переконана, не тільки в мене, завмирає серце. Уява, немов загнаний заєць, починає кидатися з одного куточка черепної коробочки в інший, вимальовуючи казкові речі, котрі ми можемо або отримати в подарунок, або комусь презентувати.

Найкращий подарунок на весілля – потрібний подарунок

Ще б пак! У великих і не дуже пакунках, оздоблених кольоровим папером і прибраних бантами різної величини, можна заховати неймовірно приємний, корисний, жаданий подарунок! Щоправда, там само і під тим самим барвистим папером може ховатися щось абсолютно зайве і непотрібне… Як вибрати правильний подарунок? Тим паче, коли мова йде про подарунок весільний, а хвилювання і бажання подарувати щось справді вартісне, щось, чим молодята будуть задоволені і не міркуватимуть, кому б це «добро» віддарувати, вдвічі сильніше.

Особисто мені страшенно подобається європейська весільна подарункова традиція. Кращої, переконана, вигадати не можна. Там молодята за кілька місяців до знаменної дати обходять найкращі магазини свого міста чи селища і обирають речі, які їм справді потрібні чи просто припали до смаку: починаючи від кухонного комбайну, закінчуючи вазою династії Мін. Все заноситься у спеціальний список. Опісля кожному з гостей відсилається запрошення на весілля з припискою, який подарунок останні повинні принести. Більше того, ціна презента і точна адреса магазину, де його можна придбати, додається. На жаль, до нас наразі ця традиція не дійшла, тому доводиться розраховувати тільки на власні сили, вигадку і смак.

Завжди на «ура»!
Якби нам довелося складати рейтинг найбажаніших презентів, то зробити це було б дуже легко. Принаймні перших чотири сходинки з впевненістю посіли б: квартира, машина, весільна подорож кудись за моря-океани і, звісно, гроші. Варто зауважити також, що такі подарунки не розчарують навіть, якщо хтось з гостей вже презентував одну з цих життєво необхідних речей. Адже такого добра забагато бути не може. Рейтингові подарунки роблять батьки наречених і хресні батьки. Не такі коштовні, проте не менш потрібні і такі, що гріють не тільки душу, подарунки за бабусями. Вони, як правило, улюбленій онуці чи онуку дарують власноруч пошиті подушки і перини набиті справжнісіньким екологічно чистим пір’ям. Чудовий подарунок, зважаючи на те, що в спеціалізованих магазинах за такі речі довелося б викласти немалу суму. Можливо, бабусина ковдра і не посідає чільного місця у хіт-параді найжаданіших подарунків, проте серед подарунків, зроблених від щирого серця і з величезною любов’ю, він однозначно був би у трійці лідерів.

Якщо повернутися до чільних місць, то їх впевнено займає побутова техніка: телевізор, пральна машина, мікрохвильова піч, порохотяг, праска і таке інше. Одним словом все, що робить наше життя легшим і приємнішим.
А ще – постільна білизна і рушники, тобто те, що потрібне завжди.

Хіт-парад навпаки
На цій оптимістичній ноті ми могли б закінчити обговорення теми подарунків, якби не існувало «рідних» далеких (тлумачте слово за власним бажанням) родичів, котрі склали власний хіт-парад необхідних, на їхню думку, речей для молодят. Ось кілька з них:
  • По-перше, велюрові покривала на ліжко та крісла. Зазвичай, вони бувають темно-коричневими в бежеві чи жовті квіти. Цей «розкішний» подарунок не один місяць займатиме місце у вашій шафі, поки ви нарешті знайдете, як його спекатися.
  • По-друге, сервіз. Чайний чи столовий. Після бенкету, в першу шлюбну ніч, коли молодята зайняті, звісна річ, рахуванням грошей і розгортанням подарунків, серед останніх знаходять не один, а кілька таких сервізів. Це ще пощастить, якщо у різну квіточку.
  • По-третє, витвори мистецтва: картини з лосями та копицями сіна, гіпсові хлопчики, у яких енурез, чи купідончики, голови яких мусять увінчати вазони. Таку радість навіть поставити не знаєш де, щоб, бува, від споглядання на неї у власної кішки чи собаки напад серця не стався. Зрештою, це особисто моя суб’єктивна думка і, можливо, є молодята, котрі сплять і бачать отримати в подарунок щось подібне. Кожному своє.

На колір і смак
Ми настільки часто вживаємо цей вислів, проте… він і досі нас нічому не навчив. Вкотре обираючи подарунок на весілля, як правило, вирішальним фактором для нас є його ціна. У результаті нашого «підганяння» подарунка під виділені кровно зароблені грошики, у молодят в оселі з’являють речі, котрі їм непотрібні, не подобаються, більше того, на які вони дивитися спокійно не можуть. Тому, наша вам порада: якщо справді хочете зробити приємне молодій парі, то або з’ясуйте у них (чи їхніх батьків), що їм справді потрібно або ж подаруйте гроші, аби молода сім’я сама на свій розсуд і згідно зі своїм смаком обрала для себе речі першої необхідності.

Порада молодятам: якщо ніхто не запитує, чого вам найбільше бракуватиме у подружньому житті, то, принаймні, близьким і друзям можна на це натякнути. В ідеалі, навіть вказати конкретно на ту чи іншу модель праски, сендвічівниці чи холодильника! Особисто я так і зробила. Пам’ятайте, тільки правильно вибрана тактика веде до бажаного результату.

Автор: Вікторія Кінаш, весільний журнал "Наше ВЕСІЛЛЯ"
 
03.12.2009              сьогодні 1, з початку місяця 17, всього 6492◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info