Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Найкрасивіші сучасні весільні традиціїВесілля – вже саме по собі є красивим обрядом, який символізує початок нового сімейного життя. І кожне весілля рясніє величезною кількістю символічних, зворушливих, унікальних та красивих весільних традицій.

Найкрасивіші сучасні весільні традиції: весільні клятви, Пересипання піску, Кидання букету і підв’язки, Дівич-вечір і холостяцька вечірка, Розрізання торту
Сьогодні немає чітких рамок, що встановлюють яких традицій варто дотримуватися, а яких - ні. Кожна пара вирішує це індивідуально, покладаючись на свої відчуття та бажання, адже кожна традиція містить своє унікальне значення та зміст для молодят.
 
Все частіше спостерігається тенденція, коли наречені видозмінюють традиційні весільні обряди, роблять їх більш сучасними та індивідуальними.
Деякі пари, обираючи весільні традиції, намагаються відтворити атмосферу європейських класичних весіль з їхньою простотою та, водночас, вишуканістю.
Також, надзвичайно зворушливими весільними обрядами є ті, які молода пара придумала сама: вони якнайкраще передають почуття молодят, емоції та символізм, який вони вклали у цей ритуал.
 
Ми пропонуємо розглянути найкрасивіші весільні традиції, і, можливо, серед них ви знайдете ту, яка підходитиме вам якнайкраще.
 
 1. Обмін весільними клятвами є однією із найбільш зворушливих частин весільної церемонії. Це особливий момент для того, щоб виразити свої почуття, сказати ті слова, які ще не встигли сказати один одному. Сьогодні весільну клятву можна виголошувати не лише під час весільної церемонії, а й під час святкового банкету, або ж коли ви залишитеся наодинці. Важливо, щоб ваші слова були щирими, емоційними та зачіпили струни серця вашої половинки. Якщо вам тяжко виразити всі свої почуття - можете вставити у клятву цитати, які мають для вас особливе значення. Та все ж таки, варто попробувати написати весільну клятву власноруч - саме тоді вона буде найкращою.       
 
 1. Щось старе, нове, позичене і голубе. Ця традиція прийшла до нас з Англії. Старе: ця деталь (брошка, гребінчик, підвіска) переважно передається нареченій від мами або бабусі, та символізує міцний зв’язок з сім’єю. Нова річ (плаття, туфлі тощо) на нареченій символізує створення нової сім’ї. Голубий колір є символом вірності майбутньому чоловікові. Це можуть бути як елементи образу молодої (рукавички, підв’язка), так і маленькі деталі (стрічки, сережки, бантик). Річ, яку Вам позичають близькі або друзі символізують теплі відносини та міцну дружбу.
 
 1. Обмін обручками. Коло – символ вічності, безкінечного щастя та любові між молодими. Вважається, що надіваючи обручки на безіменний палець, закохані, таким чином, накладають відбиток на серця один одного, який завжди буде оберігати кохання в їхніх серцях.
 
 1. Пересипання піску. Надзвичайно чарівна церемонія, яка прийшла до нас з теплих Гавайський островів. Суть її полягає в тому, що наречені по черзі засипають різнокольоровий пісок в спільну вазу, в результаті чого виходить унікальний і дуже красивий візерунок. Цей процес символізує те, що дві долі зливаються в єдину. Ваза з піском закривається і зберігається в домі молодих як сімейна реліквія.
 
 1. Кидання букету і підв’язки. Ця традиція відома зараз усім. Вважається, що дівчина, яка спіймає букет нареченої скоро сама вийде заміж. Так само, як і спіймана підв’язка  - є символом того, що хлопець скоро стане чиїмось чоловіком. Ця традиція завжди викликає резонанс серед незаміжніх та неодружених гостей, оскільки за букет і підв’язку завжди відбуваються «весільні баталії».
 
 1. Flower-girls (маленькі дівчатка, які розсипають пелюстки). Маленькі янголятка, які розсипають пелюстки перед нареченою, яка прямує під вінець, не лише виглядать чарівно та мило, але й прикрашають собою все свято та весільні фотографії.
  Малі дівчатка символізують чистоту на невинність, нагадуючи нареченій, що ще зовсім недавно вона також була маленькою.
 
 1. Обсипання пелюстками, пшеницею та монетками, коли наречені виходять з церкви, або ж після весільної церемонії. В цій традиції прихований глибокий сакральний зміст. За часів язичництва дорогу, по якій ступали молоді, посипали пелюстками квітів, щоб задобрити богиню родючості. Пшениця та монетки, які кидали під ноги молодим, означали достаток та процвітаюче життя.
 
 1. Дівич-вечір і холостяцька вечірка. Ця традиція сягає глибокої давнини. Наречений і наречена перед весіллям окремо святкують останній день «вільного життя». Сьогодні дівич-вечори та холостяцькі вечірки – це веселі вечірки, посиденьки, поїздки з привітаннями, розвагами і розіграшами. Переважно організацією цієї вечірки займають друзі – дружби та дружки наречених, які стараються перетворити все це дійство у несподіваний сюрприз. В цей день варто гуляти «на повну», щоб повністю насолодитися холостяцьким життям та відпустити його, вступаючи в нове життя – сімейне.
 
 1. Перший поцілунок молодих. Прекрасна традиція першого весільного поцілунку володіє насправді сакраментальним значенням. Вважається, що саме поцілунок з’єднує душі нареченої та нареченого і є способом показати всім присутнім про створення нової сім’ї.
 
 1. Дерево побажань – це картина із зображенням дерева, яка заміняє гостьову книгу, на якій гості залишають відбитки своїх пальців, або ж прикріпляють листочки з побажаннями. Процес заповнення картини перетворюється у творчу та оригінальну розвагу, а сама картина потім зберігається у домі молодих нагадуючи їм про ту радість, яку з ними розділили близькі їм люди. Таке весільне деревце має і символічний зміст, адже нагадує собою родинне дерево.
 
 1. Розрізання торту. Ця традиція досить поширена у всьому світі. Розрізання весільного торта  символізує собою першу спільну дію молодих. Наречені разом беруть ніж та розрізають торт. Першими шматочками вони годують один одного. Потім пригощають тортом батьків, родичів та близьких.
 
 1. Перший танець. Сьогодні перший весільний танець – це унікальна та досить зворушлива частина весільного святкування, оскільки танець символізує поєднання долі та сердець молодих і означає створення нової сім’ї. Також це хороша можливість для пари проявити свою індивідуальність та здивувати гостей своєю креативністю. 
 
 1. Зав’язування вузлика. Незважаючи на те, що ця традиція скоріше символічна, вона несе в собі дуже важливе значення. Зав’язуючи вузол – ви буквально скріпляєте свій союз, обіцяєте завжди бути разом та підтримувати один одного. В залежності від ваших побажань ви можете скріпити вузлом ваші руки, або ж символічно зав’язати вузлик, тримаючи різні кінці мотузки чи стрічки. Після весільної церемонії ви можете зберегти вузлик як сімейну реліквію, вставивши її у рамку, або ж використавши як елемент декору.
   
 2. Імена незаміжніх на підошвах туфельок. Ця традиція скоріш жартівлива, але все-рівно несе в собі певний символізм. Наречена пише імена своїх незаміжніх подруг та родичок на підошвах весільних туфельок. Чиї імена швидше зітруться під час весілля – ті дівчата першими вийдуть заміж.
 
 1. Танець нареченої з батьком. Ця традиція є дуже красивою, хвилюючою і нікого не залишає байдужим. Саме в цей момент дівчата розуміють, що їхнє життя кардинально міняється. Це хороша нагода виразити любов та вдячність своїм батькам.
 
 
 1. Зняття фати. Досить красива та зворушлива традиція, яка сягає давнини. Зняття фати та покриття голови нареченої хусткою символізує перетворення дівчини на заміжню жінку. Після того, як зняли фату, наречена повинна перетанцювати з усіма незаміжніми дівчатами, прикладаючи до кожної фату під час танцю.
 
 1. Вішання замка. Сьогодні ця традиція дуже популярна, особливо у містах, де є багато мостів. Суть її полягає у скріпленні клятви маленьким замочком, на якому вигравірувана дата весілля та імена молодих. Цей замочок прикріпляють до поручнів на мості, а ключики викидають у воду.
 
 1. Посадити дерево. Ще в часи наших предків молоді садили дерево, яке символізувало початок сімейного життя, благополуччя та щастя вдома. Традиція саджання дерева – це затишна сімейна церемонія, на якій присутні усі близькі вам люди. На саме деревце можна зав’язати стрічку з датою вашого весілля. Погодьтеся, що це надзвичайно приємно – прийти до цього дерева через декілька років і побачити, що воно розрослося та приносить плоди.
 
 1. Передача сімейного вогнища. Вогонь є символом початку сімейного життя. Тому ця традиція символізує передачу батьківського тепла, щастя, удачі новоствореній сім’ї. Цей обряд здійснюється за допомогою трьох свічок, одну з яких тримають молодята, а дві інші – їхні батьки. Таким чином, батьки одночасно запалюють свічку молодих – що означає передачу вогню від їхніх сімей.
 
 1. Переносити молоду на руках через поріг дому. Ця традиція має дві інтерпретації. Згідно першої, молоду потрібно перенести на руках, щоб обдурити злих духів, аби ті не викрали молодої дружини. Згідно другої, молода може зашпортатися за поріг і таким чином накликати негаразди в їхній новий дім.
 
Звичайно, весільних традицій ще є дуже багато. Але важливо, щоб обрані вами традиції дарували вам позитивні емоції та хороші спогади. А також несли в собі той символізм, який ви хотіли в них вкласти. Тож не зупиняйтеся на загальновідомих обрядах, видозмінюйте їх під себе та самі створюйте традиції, які ляжуть в основу вашого щасливого сімейного життя!
04.02.2014              сьогодні 5, з початку місяця 405, всього 30692◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info