Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Небесні ліхтарики на весіллі: що про це варто знатиБудь-яке шоу на весіллі вимагає підготовки. Адже краще попередити можливі заминки, ніж потім їх на ходу усувати. Особливо це стосується дійств, до яких залучені гості. Наприклад, масовий запуск китайських небесних ліхтариків…

Небесні ліхтарики на весіллі: що про це варто знати
1. Що таке небесний ліхтарик? Зважаючи на популярність цієї забави на весіллях останніх років, малоймовірно, що хтось про неї не знає. Але все ж, на всяк випадок, повторимося. Небесний ліхтарик, повітряний ліхтар, ліхтар Кунміна – це ліхтар з рисового паперу, що вільно парує у небі. За конструкцією це аеростат у вигляді бамбукового каркасу, на якому кріпиться об’ємна фігура з термостійкого рисового паперу (купол, серце, циліндр тощо). Внизу фігура відкрита для доступу теплого повітря, що утворюється внаслідок горіння спеціального малого смолоскипа. Таким чином небесний ліхтарик і підіймається угору, на висоту 200-500 метрів.

2. Навіщо запускати небесні ліхтарики на весіллі? Насамперед для того, щоб на вашому весіллі було, банально, цікавіше. Бо запуск повітряних ліхтариків – це завжди захоплююче шоу. Навіть якщо у небо відпускають лише один великий ліхтарик самі молодята. А коли ліхтариків буде багато і до процесу приєднаються ще й гості… Усі радітимуть, немов малі діти. Бо знання фізичних законів не звільняє від відчуття дива, коли тендітні кулі легко і плавно, високо до зірок, підіймаються просто з твоїх рук.
Крім того, древні східні традиції на питання «Навіщо?» мають абсолютно чітку відповідь. Кажуть, що небесний ліхтарик забирає з собою у небо все погане, а також доносить ваші бажання до вищих сил. А у Бірмі вірили, що закохані, які запустили повітряний ліхтарик тричі і опісля зізналися один одному в коханні – будуть разом щасливими до останнього дня на Землі. А якщо це зробити сім разів – то пара буде об’єднана і в наступних реінкарнаціях.

3. Коли і як відпускати у небо ліхтарики? Підйомна сила теплого повітря діє і вдень, і вночі. Але, зрозуміло, що ефектніше літаючі ліхтарики виглядають у темну пору доби. Особливо якщо маленьких світляків у вашому святковому небі з’явиться багато. Їхнє красиве мерехтіння крізь тендітні паперові «плафони» зачарує глядачів щонайменше на п’ять хвилин. А за гарної погоди – то й на усі двадцять. Розкішні фото та відео – гарантовані.
Дехто радить саме цим дійством завершувати весілля. Можливо, й так. Якщо ви будете запускати один великий ліхтар молодят. Але у випадку з масовим запуском – це не дуже розважливо. Бо більшість гостей на даний момент будуть уже втомлені.

4. Чи потрібен для запуску небесних ліхтариків спеціальний дозвіл? Так, для масового запуску необхідно брати дозвіл в організації повітряного руху. Також, з міркувань безпеки, влаштовувати шоу з небесними ліхтариками можна лише віддаль від будинків, аеропортів, ліній електропередач (не менше ніж за півтора кілометра від таких об’єктів).

5. Які умови будуть ідеальними для запуску повітряних ліхтариків? Суха, безвітряна погода – найкращі умови для літаючих ліхтарів. Що ж робити, якщо під час вашого свята падатиме дощ чи буде сильний вітер? Прикро, звичайно, але в таких випадках запуск ліхтариків доведеться відкласти. Благо, ціна у них помірна, то ж ви, все одно, не закладете у це шоу якусь непосильну для весільного бюджету суму. Місця ці світила у складеному вигляді займають мінімум. А отже, ви зможете легко зберегти їх для якоїсь іншої важливої нагоди. Наприклад, для святкування річниці чи хрестин :). Якщо ж кількість ліхтарів відповідає кількості запрошених пар та сімей, то чому б не додати ці екзотичні забавки до основного подарунку гостям? Такий презент неодмінно запам’ятається і принесе вашим друзям та рідним багато радості, пов’язаної із вашим святом. Хоча й запускатимуть вони ліхтарик в інший, не ваш весільний, день.

Текст: Валерія Климчук, весільний портал «Пара молода»
09.11.2014              сьогодні 2, з початку місяця 30, всього 3336◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info