Весільні сукні ТМ Хадасса (Hadassa)
 


 
◄ Попередня   Наступна ►

Непроста прикраса.
Творці відомого ювелірного бренду DIAMOND of LOVE переконані, що весілля це одно з найбільш важливих подій в житті і саме тому вимагає ретельної уваги до кожної деталі.

 Зовсім не складно здогадатися, які деталі мають на увазі дизайнери прикрас : так, це саме обручки з діамантами, адже немає нічого міцнішого за шлюбні узи, підкріплені щирими почуттями і найтвердішим каменем - діамантом чистої води!

Вироби бренду DIAMOND of LOVE покликані знаходитися в категорії розкішних прикрас. З такою прикрасою наречена блищатиме, як у вівтаря, так і в повсякденному житті. Біле, рожеве і жовте золото, діаманти, комбінація матової і полірованої поверхні, здається, що дизайнери марки постаралися вгадати смак усіх і кожного в колекції обручок "Калейдоскоп любові". Діаманти, обрамлені в золото, сяють на безіменних пальцях наречених, як зірки в ясну літню ніч. Ювеліри бренду DIAMOND of LOVE готові представити нашій увазі вибір діамантів : білі або чорні, а також виконання обручок з різних видів золота.

Якого кольору любов? Червоного, рожевого або, можливо, білого? Любов складається з безлічі кольорів і відтінків. Барвистий, багатоколірний світ наших душевних переживань схожий на калейдоскоп. Візерунки виходять тим красивіше і тим яскравіше, чим більше різноколірних скелець знаходиться там, усередині. Адже любов це не лише вогняно-пурпурна пристрасть або смарагдово-бірюзова ніжність, це вірність і чуттєвість, теплота і співчуття, захоплення і чарівність. Кожен візерунок унікальний, багатогранний,  скільки не обертай чарівний тубус, ти ніколи не доб'єшся його повторення, як не буває повторень і у любові.

Колекція "Калейдоскоп любові" виконана з використанням трьох видів золота. Жовте золото найпоширеніше в Східній Європі. Тому, вибираючи обручки з жовтого золота, ви, швидше за все, знайдете потрібний колір і підберете їх під стилістику вже наявних у вас прикрас. Рожеве золото підійде романтичній натурі, вічно молодій в душі. Біле золото найвдаліше виглядатиме, якщо ваш вибір обручки з діамантами. Для гурманів ювелірного мистецтва, дизайнери бренду DIAMOND of LOVE, в колекції "Калейдоскоп любові" з'єднали декілька кольорів в одному виробі, що виглядає надзвичайно вишукано і витончено, створюючи легку ажурність і неповторність обручки. Верхній елемент кільця обертається, з'єднуючись в одно ціле, як закохані йдуть рука в руку, не дивлячись на плин часу, вірячи в нескінченність любові.

Саме на безіменному пальці знаходиться, так звана, вена любові vena amoris, яка веде прямо до серця і магічним чином сполучає закоханих. Кругла форма кілець вказує на знак нескінченність і, звичайно, твердість металу символізує силу і надійність стосунків закоханих. Не забудьте про гравіювання. Воно зробить ваші обручки, що і без того несуть в собі деякий сенс, ще особливішими.Автор: DIAMOND of LOVE


21.07.2015              сьогодні 1, з початку місяця 13, всього 1157◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2019 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info