Весільні сукні ТМ Хадасса (Hadassa)
 
СТАТТІ > Події | Акції для молодят


 
19 травня фотографи Тернополя і області вибрали з-поміж себе найкращого – Ореста Лижечку з Чорткова. Окрім визнання колег та почесного титулу - “Фест-фотограф” - переможець однойменного конкурсу отримав грошову винагороду в одну тисячу американських валютних одиниць.За східним календарем наступний рік розпочнеться 14 лютого. Мабуть, неспроста символ року – білий металевий Кролик – візьме у свої м'які лапки колесо часу саме у день закоханих. Цей рік – дуже вдалий для одруження. Адже Кролик ознаменує шлюб...Прогноз древніх карт Таро виглядає більш, ніж оптимістичним для усіх закоханих, одружених, тих, хто ще шукає своє кохання. Цього року головне місце посідають почуття. Усі рішення слід...
Львову часто закидають, що тут немає світського життя як такого. Думку про те, що всі імпрези і шоу модельного бізнесу відбуваються тільки у Києві, “Наше ВЕСІЛЛЯ” вирішило спростувати, започатковувавши рубрику “Світські хроніки”.29 травня на телеканалі ICTV розпочалося пригодницьке реаліті-шоу «Шлюбні ігри-2, або Останній шанс». В ньому взяли участь 2 подружні пари на межі розлученняШлюбні цифри. За 4 місяці цього року зареєстровано у Києві 4442 шлюбів, у Львівській області – 3146. А от не витримали сімейного життя та вирішили розірвати офіційні стосунки 3263 пари у столиці, на Львівщині – 2038.
Реклама від Google25 червня «ПАРА МОЛОДА» побувала на першому знімальному дні телефільму «Свати». Видання стало свідком урочистого розбивання тарілки після першого кадру. Сваха проекту, Людмила Артем’єва, розповіла «ПМ» про себе як про маму та майбутню тещу. Також акторка згадала місто свого дитинства.


Попередня 1 ... 10 11 12 13 14


  Головна / СТАТТІ / Події | Акції для молодят

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2019 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info