Весільні сукні ТМ Хадасса (Hadassa)
 

  
 
◄ Попередня   Наступна ►

Незвичайна церемонія у Стрийському паркуЗа п’ять років роботи студії декору «BRIGIDA» нам довелось організувати, задекорувати та провести безліч виїзних церемоній одруження. А лише деякі з них запам’ятались нам по-особливому. І однією з таких стала подія, яку наша команда нещодавно організовувала у Львові.Незвичною була сама ідея, адже зазвичай коли ми чуємо «виїзна церемонія одруження» - то уявляємо собі стільці, арку, столик та алейку, по якій ідуть наречені. Але цього разу все було по-іншому. 70 стільців були розставлені у вигляді спіралі, вздовж якої молода пара проходила до центру.

Доповнювали усю картину численні деталі, такі як: вінтажні кліточки з квітами, стара біла валіза, пледи та безліч цікавих пляшечок з піонами. Ще однією фішкою став старезний сервант, який замінив столик. А чимало дрібничок, які стояли на його поличках, додали усьому дійству надзвичайної романтики.


Свято пройшло у чудовій атмосфері Стрийського парку – на одній з найкрасивіших його галявин. І навіть погода була на нашому боці, хоча перед цією датою дощило кілька днів.

Сподіваємось, що до нас завітає ще безліч пар, які готові експериментувати, та креативити. А наша студія декору втілить будь-які їхні ідеї та фантазії.

Декор: студія декору «BRIGIDA»
Фото: Лєна Дяків


04.09.2013              сьогодні 2, з початку місяця 11, всього 4994◄ Попередня   Наступна ►

Весільним підрядникам: Про нас  |  Реклама  |  Вхід / Реєстрація

2006-2018 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info