Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

НІЧНА ЦЕРЕМОНІЯ СОЛОМІЇ І ПЕТРАПерший Весільний раут, який Пара молода провела у травні минулого року, приніс нареченим багато подарунків: знижки, сертифікати на весільні товари і послуги. Та найбажанішим призом розіграшу, звісно, була виїзна церемонія на 15 000 гривень! І сьогодні спонсор головного подарунку, агентство «Елегант декор», розповість нам, яке свято вдалося створити для щасливих переможців – чарівних Соломії і Петра…

Виїзна, нічна церемонія шлюбу Соломії та Петра від весільної агенції Елегант декор
 Як ви уявляєте собі виїзну церемонію? Красуня-ведуча, клятви, поцілунки, музика і квіти? Саме так і було, але вночі! 20 серпня у центральному парку, близько до півночі для двох чудових людей старалася велика команда професіоналів. 

До організації долучилися і знімальна група та фотограф студії «Zinet film». Вони зуміли відзняти кращі моменти свята, передавши щирість почуттів нашої пари, красу і неймовірний настрій, який панував в ту чудову ніч.
Виїзна, нічна церемонія шлюбу Соломії та Петра від весільної агенції Елегант декор
Задля цієї події наші декоратори і флористи працювали з великим натхненням. Серед галявини ми встановили арку–стіну із натуральних дощок (цього сезону це тренд) і прикрасили її гірляндою живих квітів. На столику біля місця розпису стояло дерево з шампанським, яким наречені пригощали своїх друзів. Доріжка, встелена пелюстками троянд, і свічки вздовж неї додавали особливої романтики в літню ніч… 
Виїзна, нічна церемонія шлюбу Соломії та Петра від весільної агенції Елегант декор
Над надзвичайно ніжним і водночас ефектним виглядом нареченої Соломії працювали висококваліфіковані візажисти і стилісти із «ART-centr», за що висловлюємо велику подяку керівнику Вілені Орловській. 

Вела церемонію незрівнянна Ірина Новомлинська. Саме завдяки їй ми зуміли створити таку чуттєву і теплу атмосферу всього свята. 


 
Виїзна церемонія Соломії і Петра серед парку уночі заставила всіх нас вкотре повірити у казку. Мимоволі згадується пісня: «Коли навколо ні душі…». А саме так і було! 

Друзі, повірте в удачу, повірте в кохання, повірте у себе!!!
Агентство «Елегант декор» створене, щоб дарувати радість!!!


11.01.2016              сьогодні 1, з початку місяця 25, всього 3469◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info