Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Новації весільного декору 2019 року: погляд експертів у недалеке майбутнєНещодавно креативна команда порталу Пара Молода відвідала перший з`їзд весільних декораторів у Львові. У дружньому колі знавців своєї справи обговорювались актуальні питання оформлення сучасного українського весілля. Організатором заходу та провідним спікером виступила Катерина Дуда, власник «Duda Agency».


Унікальний концепт, як абсолютний тренд в оформленні весіль 2019 року

Колись відвідини весільної агенції розпочинались для молодят з гортання численних каталогів. Наречені обирали та бронювали весільну арку, вказували на певні квіткові композиції та інші елементи декору. Але за останні кілька років бачення процесу підготовки весілля кардинально змінилося. В центрі уваги тепер – креативні ідеї для весілля.

Крокуючи в ногу з сучасними трендами, весільним декораторам необхідно буде створювати щось таке, чого ще не було на жодній іншій церемонії одруження. В більшості випадків йтиметься про складні конструкції та авторські елементи декору. До команди декораторів весілля варто залучати художника, якому буде під силу створювати по-справжньому унікальні оздоблення.

Використання в декорі розмаїття нових і традиційних матеріалів, поєднання непоєднуваного

Дерево, метал, мармур нікуди з весільного декору не подінуться. Проте оформлення весільного залу цілком може містити елементи, які на перший погляд, не поєднуються. Складна авторська конструкція з дуже великою ймовірність може стати «родзинкою» святкової церемонії. Її складно буде повторити комусь іншому. Якщо не боятись експериментувати та не жаліти часу на реалізацію цікавих ідей, можна створити феноменальний шедевр, котрий надовго запам’ятається в середовищі організації івентів.


​На разі, цілком доступною є можливість придбання авторських виробів для оформлення залу на весілля. Наприклад – це можуть бути скляні чи керамічні вази, виготовлені майстром за індивідуальним замовленням.

2019 рік для весілля стане наступним етапом утвердження ідеї концептуальності, унікальності, самобутності кожної церемонії. Декоратору слід братися за використання складних в обробці матеріалів. Приклад – епоксидна смола. Цей матеріал вже кілька років успішно використовують дизайнери інтер’єрів, створюючи «заливні підлоги» з ефектом 3-D. У весільному декорі епоксидну смолу можна застосовувати для створення «заливних» столів, арок, ваз.


Весільний дизайнер – персона з найважливішими компетенціями

Організатор та декоратор на весілля не завжди стовідсотково співпрацюють для максимально успішної реалізації ідеї свята. Зараз багато наречених в першу чергу звертаються саме до декоратора, і тільки потім шукають інших підрядників. Оформлення весілля 2019 року – це, насамперед, втілення в життя креативного концепту, навколо якого побудовані всі інші складові свята.

Зовсім скоро головну роль в підготовці весільної церемонії перебере на себе так званий весільний дизайнер. Він візьме на себе функцію творця ідеї свята, а також буде об’єднувати навколо себе всіх інших учасників процесу організації. Декор на весілля буде підбиратися та створюватись у відповідності до загального сценарію.

Для максимально влучного відтворення запланованих моментів та фіксації яскравих сцен буде плануватися навіть точне розташування камер. Таке весілля потребуватиме талановитої режисерської роботи та креативного підходу від кожного учасника процесу.

Весільні тренди – мінлива сфера!
Не губіться, дослухайтеся порад експертів та неодмінно беріть на озброєння власні вподобання!

Весільний портал Пара Молода
Фото зі з'їзду декораторів: Ірина Чунис


13.12.2018              сьогодні 1, з початку місяця 25, всього 2900◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info