Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

НОВЕ АМПЛУА ВІДОМИХ ОБЛИЧУ Тернополі відбулася презентація фешн-календаря 2016 «Невідомі грані відомих жінок», героїнями якого стали відомі та успішні тернополянки.

Презентація фешн-календаря 2016 «Невідомі грані відомих жінок» Тернопіль

Ось і побачив світ Fashion calendar-2016 «Невідомі грані відомих жінок». Презентація четвертого модного календаря від Empire of Models поєднала в собі світський захід та бізнес тренінг. Кожна з 12 героїнь (бізнес-леді Тетяна Чубак, Ірина Тарашевська, Олена Бліхар, дизайнер інтер’єру Ольга Шаварська, письменниця Ірина Мацко, спортсменка Лілія Проць,  хореограф та телеведуча Юлія Салабчук, актриса Юлія Яблонська, телеведуча Ната Бенч, дизайнер одягу Лідія Яніцька, психотерапевт Марія Хомів та власниця модельного агентства Емілія Монастирська) постала на сторінках абсолютно іншою, невпізнанною, проте такою ж прекрасною.

Моїм основним завданням було показати те, чого не бачить ніхто. Якщо жінка надає перевагу виразному make-up, то я робила його мінімальним. Якщо ж хтось не фарбується, то візаж був насиченим, – ділиться спогадами візажист Юлія Остапчук. 
Фотографи Петро Цигульський та Юрко Гуд розповіли, як захоплююче було працювати над календарем, творити кожну сторінку, надавати глибину кожному фото, віднайти родзинку кожної з героїнь.

Відомі леді під час заходу поділились своєю історією успіху та тернистою дорогою до нього. Найзворушливішою була історія Лілії Проць, яка фізичною працею та серйозними травмами будувала кар’єру, сходинка за сходинкою.

Коли всі ходили на дискотеки, то я тренувалася. Було важко, але, дякую моїй мамі, тренування продовжувалися. І, як результат: 21 рік тому я – Чемпіон світу. Потім була травма, що поклала мене в ліжко. Але я зуміла піднятись та продовжила займатися тим, що люблю. І, от, 4 роки тому, вдруге – Чемпіон світу.


 
Щодо секрету успіху, то у кожної із жінок він звучить по особливому, але суть його одна: любити те, що робиш та віддаватись справі на всі 100.

Текст: Мальва Бочкарьова, весільний портал Пара молода


10.02.2016              сьогодні 1, з початку місяця 26, всього 3428◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info