Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Новорічна листівка: від агенції «Ідеал»Пара молода відкриває свою святкову пошту. Ми радо попрацюємо для вас листоношею, дорогі наречені. І передамо вам багато красивих новорічних листівок від чарівників весільного свята. А розпочинає цю естафету побажань – весільна агенція «Ідеал». 

Дорогі наречені, молодята, клієнти, друзі!


Ми знаємо, що у цей передсвятковий час у вас дуже багато справ, приємних клопотів. Ми навіть знаємо, як саме кожен з вас переживає цей момент. Бо колись бачили ваші емоції, коли ви готувалися до іншого, чи не найважливішого, свого свята – весілля….
Власне, спогадами про ті особливі дні ми і хотіли б на трішки відволікти вас від передноворічної метушні.

Насамперед – щоб подякувати… За довіру, за світлі історії ваших почуттів, які надихали нас на створення вражаючих, романтичних і феєричних, ідеальних весіль!

А по-друге – щоб нагадати вам той стан шаленої закоханості і єдності, яку усі наречені переживають напередодні весілля. Бо збереження цих відчуттів, насправді, дуже важливе для сімейного щастя. Відтворюйте їхню магію у своїх серцях на кожне ваше свято. Цінуйте і бережіть один одного! Адже нам дуже хочеться бути організаторами святкувань вашої золотої річниці :).

І, звичайно, ми від усієї душі бажаємо, щоб ці зимові свята принесли вам багато радості, любові, добра, достатку! Нехай у новому 2015 році збуваються усі ваші мрії!

З любов’ю та найкращими побажаннями,
агенція весільних послуг «Ідеал»
25.12.2014              сьогодні 1, з початку місяця 21, всього 3141◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info