Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Новорічна листівка: від «MONRO photography» і «60 секунд»Святкова пошта Пари молодої продовжує свою роботу. Ми передаємо вам, дорогі наречені, новорічні листівки від чарівників весільного свята. І сьогодні свої привітання вам надсилають фотостудія «MONRO photography».

Новорічна листівка: від «MONRO photography» і «60 секунд»

Дорогі друзі!
За минулий рік ми бачили тисячі ваших посмішок, ловили об’єктивами безліч ваших емоцій, були з вами у ваші найщасливіші моменти… Ми не просто знімали для вас відео та фото. А жили з вами цими хвилинами, розуміли їхню цінність і старалися бережно упіймати їх, щоб вони не загубилися у бездні часу.

Ви ділилися із нами найдорожчим – своїми почуттями. І ми неймовірно вдячні вам за цю щирість, за вашу довіру. Бо без ваших справжніх історій наші роботи не випромінювали б стільки життєвого світла.

Перегортаючи сторінку року минулого, ми дуже хочемо, щоб у новому 2015 році у вас збереглися такі ж теплі відносини. Щоб у ваших очах так само горіло шалене кохання. Щоб у вас було іще багато приводів запросити команди студій «MONRO photography» і «60 секунд» для зйомок ваших особливих моментів.

Любові, радості, добра! З новим роком!
«MONRO photography»
30.12.2014              сьогодні 1, з початку місяця 16, всього 3785◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info