Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Новорічна листівка: від порталу Пара молодаСвяткова пошта Пари молодої продовжує свою роботу. Ми передаємо вам, дорогі наречені, новорічні вітання від чарівників весільного свята. І сміливо вважаючи себе одними з них, хочемо долучитися до цієї святкової естафети. Отже, наші привітання вам – молодятам, нареченим, закоханим!

Новорічна листівка: від порталу Пара молода. З Новим роком 2015

Дорогі наші читачі, відвідувачі, прихильники!

Нам важко побажати вам чогось надзвичайного, адже доля уже зробила вам найцінніший з подарунків – кохання! Це безмежна сила у ваших серцях, осяяння, натхнення, благословення і дар небес! Просто уявіть на мить, що ви цього не відчуваєте, і ви згадаєте, яким пустим є життя без кохання. Тому ми бажаємо вам мудрості, розуміння і терпіння – щоб цей свій найдорожчий скарб ви зуміли зберегти аж до вашого золотого сімейного ювілею (щонайменше!).

Ми також дуже хочемо, щоб у новому 2015 році збулися усі ваші спільні мрії! Буде це мрія про надзвичайне весілля, власне житло чи народження дитинки… Хай всі-всі ваші світлі та добрі бажання обов’язково здійсняться! І ми віримо, що саме так і буде. Тому що у вас є кохання, а з ним будь-які звершення даються легше!

Веселих свят!

З найкращими побажаннями миру, добра та любові,
весільний портал «Пара молода»
30.12.2014              сьогодні 2, з початку місяця 17, всього 2962◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info