Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Новий бренд Will Video StudioОдна з найбільших весільних відео-студій України з 7-річною історією 16on9 studio перетворюється в групу компаній 16on9 group і засновує новий бренд зі створення весільних фільмів Will Video Studio.

Весільна відео-студія 16on9 створює новий бренд Will Video Studio
«Створення сімейних фільмів було основним профілем студії з 2007 року. Протягом 7 років ми зростали як спеціалісти і напрацювали репутацію якісної студії зі смаком. Минулого року, під час підбиття підсумків, ми всією командою вирішили опановувати також інші сфери відео: створювати соціальні ролики, арт-проекти і рекламу. Для кожного напряму сформували команду та окремий бренд», — розповідає засновник студії Нікіта Казмірук. 
  • 16on9 Video Agency — розробляє і створює відео для бізнесу. 
  • Will Video Studio — створює весільні та сімейні фільми. 
  • Open Mind Project — займається створенням і просуванням соціальних та арт-відео.
Весільна відео-студія 16on9 створює новий бренд Will Video Studio
«Коли ми вирішили виходити на ринок реклами, зрозуміли, що для потужного старту треба використати репутацію 16on9, — пояснює засновник компанії Нікіта Казмірук. — Тому назву 16on9 залишили в бренді бізнес-напряму. Але інтерес до сімейного і весільного відео залишився. Для нас це внесок в збереження сімейних цінностей. Колись давно відзняте весільне кіно покаже в майбутньому дітям та онукам, якими були їхні мама і тато, і, можливо, одного разу навіть стане поштовхом до залагодження сварки», — говорить Нікіта. 
Весільна відео-студія 16on9 створює новий бренд Will Video Studio
Тепер Нікіта Казмірук занурився у розвиток бізнес-напряму, а на посаду керівника Will Video Studio прийшла Даша Переяславська. Раніше Даша 7 років працювала в міжнародному рекламному агентстві Havas Worldwide Ukraine акаунт-директором, де здобула грунтовний досвід розвитку брендів і налагодження взаємин із клієнтами. 
Новий бренд Will Video Studio. Керівник студії Даша Переяславська
«Я фанат сімейного відео, ще в декретній відпустці серйозно захопилася зйомками малюків та організацією монтажу роликів про діток. Тепер хочу нести любов до сімейного відео іншим», — говорить Даша. «Зараз ми плануємо окрім традиційних для студії продуктів — love story і весільних фільмів — запровадити нові послуги. Наприклад, створення кіно про історію сім'ї. Знімальна група приїжджає в сім'ю і проводить з нею кілька днів, фільмує те, як родина проводить час, записує інтерв'ю зі всіма від малого до старого, дізнається про історію роду та ілюструє її. Окрім цього, ми плануємо створювати ролики в різних цікавих форматах про малюків — як росте і змінюється дитина. Власне, ми ставимо за мету розвивати в Україні культуру сімейного відео-архіву і допомагати нашим клієнтам його створювати». 

Нікіта Казмірук лишається консультантом і наставником команди. Із моменту створення студії саме він займався розвитком компанії і формуванням стилю відео. «Як майстер відео я пройшов шлях від зйомки простих роликів до створення абсолютно осмислених фільмів із продуманим настроєм і ретельно обраними кадрами. Саме такий підхід культивується сьогодні в команді. По суті, тепер кожен наш ролик — це маленький мистецький витвір», — відзначає засновник компанії 16on9. 
Весільна відео-студія 16on9 створює новий бренд Will Video Studio
*   *   *
За час свого існування 16on9 і Will Video Studio створили 458 весільних тридцятихвилинних фільмів і коротких тизерів, 1246 love story і фільмів про сімейні свята. Команда знімала в 17 країнах світу. Співробітників студії запрошують ділитися своїми досвідом і знаннями на тематичні конференції та школи «Art Improve 2013», «Марусино Счастье 2014», «Total Soul 2015», освітній проект «UKRAINIAN WEDDING LAB» та інші. Роботи студії отримували перші місця на міжнародному конкурсі весільного відео «EEVA CONTEST 2014». Студія 16on9 (тепер вже Will) також є партнером відомого міжнародного весільного організатора Дар'ї Бікбаєвої (Wedding-VIP), та багатьох ведучих весільних агенцій України (Love Agency, Сreme Brulee, “Любо-Дорого” та ін.). 
22.07.2015              сьогодні 2, з початку місяця 14, всього 2166◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info