Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Новий тренд «unplugged wedding»У США набирає популярність новий тренд – весільна церемонія без смартфонів або unplugged wedding. Коли і чому гостей на весіллі просять не користуватися мобілками? Про це Парі молодій розповів весільний фотограф Влад Свириденко, який працює у США.

Дослівний переклад з англійської unplugged wedding – «відключене весілля». Під час весільної церемонії гостей просять не користуватися мобільними телефонами чи іншими гаджетами. Тобто коли молодята дають одне одному обітниці, знімають це лише фотограф і відеооператор. Зазвичай, церемонія триває від 15 до 30 хвилин.Влад разом з дружиною фотографують весілля у США вже 4 роки і заохочують молодят провести весільну церемонію без мобілок. Адже ситуації з телефонами бувають інколи дуже навіть комічними: «Коли пара проходить по доріжці, люди намагаються висунути телефони поближче до наречених і на фото виходить така какафонія з рук і телефонів, які ніби наростають на молодят. Це не дуже гарно виглядає. А в Америці приблизно кожне третє весілля, де ми працюємо, є unplugged wedding», - пояснив Влад.
 
Фотограф переконаний: ініціатива, щоб провести unpluggedwedding, зазвичай має йти від підрядників – ведучих, фотографів, координаторів чи відеооператорів. Так як в Україні це ще не стало широковідомим і молодята можуть просто не підозрювати, що таке взагалі існує, то руку на пульсі мають тримати саме організатори весілля. «Коли маємо з нареченими попередню зустріч, то завжди розповідаємо, що існує така опція. Намагаємося пояснити, що парі вона потрібна, бо потім будуть бачити замість людей – мобільні телефони», - ділиться фотограф.
Новий тренд «unplugged wedding» – весільна церемонія без смартфонів
Влад поділився з нами трьома відомими йому способами повідомити гостей, що у вас unplugged wedding: вказати у запрошеннях, у ресторані написати крейдою на дерев`яній дошці або ж домовитися з ведучим, щоб він розповів людям про ці нюанси. «Ще рекомендуємо парі попросити гостей, щоб ті не користувалися телефонами не лише під час церемонії. Але й тоді, коли ведучий оголошує, що входять дружки, дружби, батьки, а потім і сама пара. Бо часто теж виходить незручний момент. Молодята заходять, а всі сидять з телефонами. Зазвичай, ще одна або дві людини мусять стати між мною і парою, бо вважають, напевне, що це найвдаліший кадр», - наголошує Влад.


У ваш весільний день ви маєте право звертатися з проханням до гостей. І вони обов`язково вас почують. Адже чуттєвий момент важливо не сфотографувати, а зберегти у серці. А для красивих фото і відео у вас є фотографи і відеооператори.
Текст: Юлія Василина, весільний портал Пара молода
Фото: DENKO IMAGING


11.10.2017              сьогодні 1, з початку місяця 22, всього 1689◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info