Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Обіцяти — ще не означає одружитися Шлюби укладаються на небесах, але реєструються вони у земних установах – РАЦСах. Обручки, шампанське, щасливі родичі, біла сукня і штамп у паспорті – все як велить суспільство. А буває й інакше: без РАЦСу, сукні, родичів і штампу – все як велить ваш коханий. Починаєте жити разом, спільні вечори, спільний бюджет, спільний побут, спільне ліжко, пакетик чаю на двох, все як у людей, але…

Обіцяти — ще не означає одружитися або Чому мій чоловік не хоче на мені одружуватися?

Але минає рік, два, три і ви починаєте задумуватися: «Хто я – дружина, співмешканка, кохана»? А на ваші натяки він відповідає по різному: «Зараз не час для таких розмов», «Ну чого тобі бракує, я тебе люблю, хіба штамп щось змінить?», «Це марна трата грошей. Але якщо ти так хочеш свята, то купимо тобі сукню, покличемо друзів і якось сходимо». Після таких слів, вам уже й не дуже хочеться, відчуваєте себе прохачем і не можете зрозуміти чоловічої послідовності. Вони думають про жінок, завойовують їх у вільний від кар’єри і футболу час, говорять про серйозні наміри, пропонують жити разом, і коли логічно ви чекаєте пропозиції руки і серця, зупиняються. Невже стереотипно бояться перетворення із лагідної і доброї у дружину-мегеру? Причин, чому чоловіки не хочуть узаконювати свої стосунки чимало і у кожного джентльмена свій набір.

Свобода і незалежність

Усі ми добре знаємо, як чоловіки дорожать своєю свободою. Втопився сам, не дай втопитись другу – золоте чоловіче правило. Вони страшенно бояться контролю і тотального обмеження свободи після весілля. Їм не хочеться втрачати друзів. Їм хочеться фліртувати з жінками, хоча б для підтримки чоловічого тонусу. Не хочеться бути чиєюсь власністю і взагалі не хочеться, щоб хтось набивався їм у жінки. «Яка свобода, якщо ми і так живемо разом і він мій чоловік?», – скажете ви. Різниця у тому, що більшість жінок, живучи у цивільному шлюбі вважають себе дружинами, а більшість чоловіків – холостяками. Про це свідчать чимало соцопитувань. От і виходить, що одружених жінок у нас набагато більше, ніж одружених чоловіків. Та й у цивільному шлюбі кожен партнер у будь-який конфліктний момент може зібрати валізи і піти, бо ніхто нікому нічим не зобов’язаний.

Не бачу тебе у ролі матері і дружини

Коли молоді люди починають жити разом, вони хочуть випробувати себе на побутову, психологічну і сексуальну сумісність. Цілком можливо, що на побутовому рівні ви ніяк не зживаєтеся. Він любить сушити шкарпетки на люстрі, свято переконаний, що одяг у шафі має бути поскладаний під лінійку, а макарони можна їсти не частіше одного разу на тиждень, а ви любите творчий безлад у шафі і вашим кулінарним шедевром залишається кава. Чоловік усвідомлює, що вам добре проводити час, що у вас фантастичний секс, але дружину він хоче іншу. Живе з вами, сподіваючись знайти когось кращого або з надією змінити вас.

Фінансово неспроможний

Чоловіки тверезо дивляться на життя і розуміють, що одружившись їм доведеться забезпечувати сім’ю. Дивлячись, як ви купуєте сумку Луї Віттона, як надаєте перевагу тільки французьким парфумам (поки що на свою зарплату), він розуміє, що не зможе задовольнити ваших вимог, а гроші – болюче питання для чоловіків. Можливо, що сумки ви купуєте на розпродажі, зате всі вуха проторохкотіли, яке хочете весілля: щоб сукня від Шаховської, зал у живих квітах, лімузин для мене і батьків, а обручки з діамантами. А йому так не хочеться вас розчаровувати. Він заощаджує на весілля вашої мрії, а вам доведеться почекати, навіть не здогадуючись про це і мучитись вічним «чи справді він мене любить»?

Бунтар за фактом народження

Певна частина людей – бунтарі за фактом народження. І можна припустити, що небажання зв’язувати себе законними узами активно демонструють насамперед вони, невгамовні. «Більшість живе із благословення РАЦСу? Я – не всі». Це певна мода на незалежність від соціальних стереотипів. Вони не хочуть традиційного розподілу ролей на «домогосподарку» і «годувальника сім’ї». Вони хочуть жити за принципом «хочу», а не «мушу».

А навіщо змінювати

Ви довший час живете разом. Йому добре і вам не зле. Ви готуєте, прибираєте, прасуєте – одним словом, створюєте затишок і комфорт. Чоловік вас по-справжньому любить і вважає своєю дружиною. Адже чоловіки здатні не тільки зраджувати, жаліти гроші і розкидати шкарпетки. І якщо він задоволений усім, то навіщо щось змінювати? Тим більше колись з милою усмішкою ви самі сказали: «Не переживай, коханий, мені не потрібен штамп, мені з тобою і так добре», хоч з того часу багато-що змінилося.

Рано чи пізно кожна жінка хоче вийти заміж по-справжньому, навіть через 5 чи 15 років спільного проживання. Свідомо відмовитися від весільної сукні, квітів, фати, обручок та інших ознак цієї церемонії можуть одиниці. Лише 14% сімей без штампу в паспорті тримаються на спільному небажанні йти до РАЦСу.

То що: ставити питання руба, завагітніти, підключити родичів, зробити пропозицію самій чи залишити усе як є? Вибирати вам. Але на забувайте, що одруження – це право, а не повинність. Людина повинна свідомо взяти на себе обов’язок і відповідальність. І ніхто не дасть вам гарантій чи певності, бо не тримає людей ні церква, ні штамп у паспорті, а мистецтво любити.

Автор: Марія Паращак, весільний портал Пара молода
17.08.2011              сьогодні 1, з початку місяця 1, всього 4255◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info