Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Обираємо вдалий місяць для весілляНародні прикмети в українській культурі зіграли неабияку роль. Згідно з прикметами, люди обробляли землю, починали рукоділля, вирушали у подорожі і, звичайно, одружувалися. Про те, чи варто вірити у народний календар щасливих місяців для весілля і якщо так, то які з них обрати – роздуми весільного організатора Мальви Бочкарьової


Я ніколи не надавала особливого значення таким «пророцтвам» і завжди вважала, що лише від наших думок залежить успіх (чи ж невдача) справи. А от моя мама ще з 90-х зберігала у тумбі пожовклу від часу газетну вирізку з промовистою назвою «Кращий місяць для весілля». За співпадінням, мені все ж вдалося порадувати маму та обрати «правильний» місяць для одруження. 
Можливо, ви теж вірите в те, що все вирішується знаками долі? Отож, для молодят, що вірять у прикмети:

Січень

Шлюб обіцяє бути досить спокійним, без зайвих потрясінь і розлук. Однак така одноманітність подружніх стосунків може спричинити психологічну і фізичну незадоволеність пари.

Лютий

Лютий – сприятливий час для шлюбу. Майбутнє сімейне життя пройде під знаком згоди і довіри між дружиною та чоловіком.

Березень

Цей місяць пророкує цікавий шлюб. Правда, він буде нагадувати смугасту зебру: спокійний період і бурхливі пристрасні дні будуть змінювати охолодження і сварки.

Квітень

Тільки взаємна любов зможе втримати подружжя разом. До того ж, цій парі практично з перших днів після весілля необхідно жити окремо від родичів.

Травень

Виходити заміж у цьому місяці не бажано. За народними повір'ями, женитися в травні –все життя маїтися, а ще – побачити незабаром зраду у власному будинку.

Червень

Червень вважається ідеальним місяцем для весілля. Говорять, що в тих, хто одружився в червні, медовий місяць буде тривати все життя.

Липень

Липень – одруження в цьому місяці принесе в життя нової сім'ї як щасливі, так і гіркі хвилини, - усього буде порівно.

Серпень

Серпень - прекрасний час для весілля. Чоловік буде другом і коханим на все життя.

Вересень

Зірки говорять, що найбільш сприятливий місяць для весілля – це вересень. Це підтверджено безліччю прикладів ідеального подружнього щастя. 

Жовтень

Жовтень – несприятливий місяць для одруження. Спільне життя буде важким.

Листопад

Якщо Вас влаштує як бурхлива пристрасть, так і гучне розставання, взаємні обвинувачення, сварки, і, зрештою, щастя - одружуйтеся в листопаді. Але для цього вам знадобляться воістину сталеві нерви і велике терпіння.

Грудень

Під кінець року все, як правило, вирішується саме собою, і стає на свої місця. Так і грудневий союз. Подружжя зможе витримати будь-які випробування і зберегти ніжні почуття один до одного.

Вірити чи ні, вирішувати лише вам. Головне, пам’ятайте, ви – коваль своєї долі. Лише ваша щира любов та життєва мудрість допоможуть пройти життєві перешкоди пліч-о-пліч з коханою людиною.

Текст: весільний організатор Мальва Бочкарьова.
20.02.2015              сьогодні 2, з початку місяця 223, всього 7980◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info