Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Одружитися за годину, як у Лас-Вегасі, можна буде і в УкраїніЗ кінця липня у деяких містах України можна буде одружитися вже за годину після подання заяви. Крім того, вже восени право реєструвати шлюб отримають нотаріуси та місцева влада по усій країні. Про це розповів в інтерв’ю ONLINE.UA міністр юстиції України Павло Петренко.

Мінюст планує передати функції реєстрації шлюбу, народження і смерті місцевим органам влади та нотаріусам
Мінюст планує передати функції реєстрації шлюбу, народження і смерті місцевим органам влади та нотаріусам. «Гадаю, новації порадують українців восени», - зазначає міністр Павло Петренко.

Проте вже з кінця липня, в рамках пілотних проектів, за новою спрощеною процедурою одружуватимуть у кількох населених пунктах. Яких саме – поки не зазначають, але це точно будуть міста із найбільшою кількістю туристів та молоді. Ці міста стануть такими собі «українськими лас-вегасами», де отримати статус законних чоловіка і дружини можна буде за день чи навіть за годину після подання заяви. Від терміновості процедури залежатиме розмір держмита: чим швидше – тим дорожче. Не виключено, що працюватимуть такі центри цілодобово.

«Також хочемо запустити експрес-одруження у прифронтових містах, - додає міністр юстиції Павло Петренко. – Там багато бійців, а подавати заяву і чекати 30 днів незручно. Скоро можна буде одружитися за кілька годин без зайвих бюрократичних процедур. Люди перестануть відчувати присутність держави і корупції у своєму житті».

Як усі заплановані зміни можуть вплинути на весільну індустрію? Пара молода запитала про це у засновниці та директора весільного агентства Kazkovo Єлизавети Суділковської. На її думку, у першу чергу це позначиться на виїзних весільних церемоніях. Вони стануть не театральними, як це було до цього, а справжніми: матимуть дійсну юридичну силу. Позаяк нотаріуси та міські і селищні голови можуть виїздити та надавати свої послуги у будь-якому місці, а не лише у власному кабінеті.

Утім, на думку ведучої весільних церемоній Валерії Климчук, запрошувати нотаріусів чи міських голів на красиво задекоровані локації наречені не поспішатимуть. «Ті, кого у першу чергу хвилює юридична сторона питання, зазвичай виїзних церемоній не роблять, - зауважує обрядовиця. – Таке особливе дійство замовляють наречені, для яких важливі естетика, емоції, атмосфера, красивий текст з індивідуальним сценарієм під історію пари і стилістику чи тему весілля. І хай це дехто називає «театром», але для молодят та їхніх рідних усе це по-справжньому, щиро, проникливо і чуттєво».  
 
Весільний портал Пара молода
За матеріалами ONLINE.UA
Фото: www.magicdecor.com.ua
11.07.2016              сьогодні 1, з початку місяця 19, всього 2048◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info