Каталог-планувальник Пара молода






 
◄ Попередня   Наступна ►

OH, WEDDING



5 квітня 2019 року в ресторані «Аристократ» м. Полтава відбудеться унікальний весільний захід «OH, WEDDING», запрошуємо всіх молодят міста!

OH, WEDDING - унікальний весільний захід в ресторані «Аристократ» м. Полтава від весільного агентства Darneva wedding agency

Захід пройде за програмою справжнього весілля, де пара зможе знайти фахівців для свого свята або надихнутися, відчути і прожити це свято заздалегідь. Це як маленька репетиція весільного дня з емоціями, красивим декором, подарунками, розрізанням весільного торта і частуваннями.

Прийшовши на захід ви зможете познайомитися з кращими весільними фахівцями. Вам не потрібно витрачати час на нескінченні пошуки, численні знайомства, виснажливі поїздки і зустрічі з кожним фахівцем. Фахівці зберуться в одному місці, будуть раді познайомитися особисто і продемонструвати свої товари, роботи і послуги.

Також кожну пару чекає маса приємностей - спеціальні весільні пропозиції, яскрава шоу-програма, розіграш призів та подарунків, участь в конкурсах, придбання бонусних і знижкових сертифікатів, дегустації.

Організатор: весільне агентство Darneva wedding agency
Локація: ресторан Арістократ


Всю інформацію щодо заходу можна отримати по телефону 0507215710
або в інстаграм @darnevalilija




27.03.2019              сьогодні 1, з початку місяця 26, всього 675



◄ Попередня   Наступна ►





Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info