OKA NOMOОКА NОМО - український виробник весільних суконь.

Адреса:
Київ

Телефон:
(093) 456-16-81

instagram

Український бренд весільних суконь OKA NOMO, заснований в 2018 році в Києві. Дизайнер OKA NOMO закоханий в весільні сукні, і така дивовижна любов відкриває новий світ і наводить на думку про власне бачення майбутнього весільної моди. Великою місією є розробка «Унікальних весільних суконь» і встановлення сучасних тенденцій у весільному образі нареченої.

Дизайнер весільних суконь орієнтується на принципи аристократичного стилю, заснованого на почутті розкоші і мінімалізму. Наш стиль весілля орієнтований на шикарний королівський весільний стиль нареченої, основним джерелом якого є чистота, краса і любов.

Весільні сукні OKA NOMO розроблені відповідно до високими технологічними стандартами. Бренд OKA NOMO використовує тільки бездоганні тканини і натуральне мереживо, наприклад знаменитий китайський шовк. Китайський високоякісний шовк вважається кращим в світі з давніх часів і є музою в світі моди. В процесі пошиття марка використовує тільки ексклюзивний шовк, кручена нитка якого унікальна. Це дає підвищену еластичність, що створює виключно ексклюзивний 3D-ефект на тканини в поєднанні з іншим напрямком кручення. В шиття використовуються тільки екологічно чисті шовкові тканини, дихаючі, легкі, ніжні і зберігають теплообмін тіла.

Будь королевою в найважливіший день в твоєму житті.Світ твій з

ОКА NОМO
 
сьогодні 1, з початку місяця 36, всього 550

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info