Ведучий Віктор Гевко Каталог-планувальник Пара молода


 

Олександр ШадровПрофесійний ведучий різноманітних заходів з 10-ти літнім досвідом, телерадіоведучий. Сучасні розваги, цікаві сценарії і максимально комфортна атмосфера для кожного гостя. Плюс, зі мною весело:)

Ціна від: 10000 грн.

Телефон:
(093) 207-30-19

websiteinstagram

Професійний ведучий заходів з 10-ти річним. Телеведучий, радіоведучий ( "Країна ФМ"), диктор. Входжу в топ список кращих шоуменів країни, двічі кращий весільний ведучий (2016 2017 рік) за підсумками вибору наречених м.Києва (рейтинг порталу "Ваша Свадьба").

Ніяких вульгарних, банальних і заїжджених конкурсів. Тільки ексклюзивні, сучасні та креативні розваги. На думку всіх для кого працював, мого діджея і моєї бабусі, володію приголомшливим почуттям гумору (по правді кажучи, про діджея я перебільшив).

За роки роботи провів близько 500-та весіль, чисельністю від 10 (такі теж бувають :) до 250 чоловік. Працював для найбільших компаній країни. Одним словом за 10 років встиг провести більше заходів, ніж одна людина здатна відвідати за все життя;)

Проводжу весілля, корпоративи, презентації, ювілеї, концерти і будь-які інші події. Чекаю на ваш дзвінок, адже він, ні до чого не зобов'язує, а спілкування вже саме по собі приємно).


сьогодні 1, з початку місяця 47, всього 414

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info