Весільні сукні ТМ Хадасса (Hadassa)
Павло Бучинський - Ведучий та DJ Ведучий Віктор Гевко 

Олексій ЛомовськийБути ненав'язливим і одночасно вести людей за собою – ціна професійного ведучого. Забороною в розважальній та конкурсній частині є переодягання, пошлість, алкогольні конкурси та фізичні навантаження.

Адреса:
Львів, Київ, Теронопіль, Ів.Франківськ та інші міста України

Телефон:
(067) 673-35-02

Мені вдається дуже легко довести людину до невгамовного сміху... і так само легко розчулити до сліз.
Багато замовників щиро зізнаються, що втомилися від стандарту і стереотипності сценаріїв та конкурсів, які вони бачили вже не один раз. Я оригінальний, розробляю свіжі ідеї та ноу-хау, впроваджую їх у свою роботу! Показую гостям, як незвично і креативно можна зробити весілля. Завоювати можна серце і розбестити розум, а можна і навпаки.
Бути ненав'язливим і одночасно вести людей за собою – ціна професійного ведучого. Я завжди працюю над цим, направивши всі зусилля на об'єднання гостей між собою, створюючи для них веселу, дружню і невимушену вечірку. Ведення заходу можливо вільно двома мовами – українська та російська.
Забороною в розважальній та конкурсній частині є переодягання, пошлість, алкогольні конкурси та фізичні навантаження – забуваємо про таке бєзобразіє! Проведення заходу включає в себе нові вікторини та конкурси, відеоконкурси, розваги та подарунки в конкурсах.

Якісно, шумно, дорого.

тел.: (067)673-35-02; (050)313-61-12

сьогодні 2, з початку місяця 25, всього 5423

Весільним підрядникам: Про нас  |  Реклама  |  Вхід / Реєстрація

2006-2018 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info