Ведучий Віктор Гевко Каталог-планувальник Пара молода


 

Олексій ЛомовськийБути ненав'язливим і одночасно вести людей за собою – ціна професійного ведучого. Забороною в розважальній та конкурсній частині є переодягання, пошлість, алкогольні конкурси та фізичні навантаження.

Адреса:
Львів, Київ, Теронопіль, Ів.Франківськ та інші міста України

Телефон:
(067) 673-35-02

facebookinstagram

Мені вдається дуже легко довести людину до невгамовного сміху... і так само легко розчулити до сліз.

Багато замовників щиро зізнаються, що втомилися від стандарту і стереотипності сценаріїв та конкурсів, які вони бачили вже не один раз. Я оригінальний, розробляю свіжі ідеї та ноу-хау, впроваджую їх у свою роботу! Показую гостям, як незвично і креативно можна зробити весілля. Завоювати можна серце і розбестити розум, а можна і навпаки.

Бути ненав'язливим і одночасно вести людей за собою – ціна професійного ведучого. Я завжди працюю над цим, направивши всі зусилля на об'єднання гостей між собою, створюючи для них веселу, дружню і невимушену вечірку. Ведення заходу можливо вільно двома мовами – українська та російська.

Забороною в розважальній та конкурсній частині є переодягання, пошлість, алкогольні конкурси та фізичні навантаження – забуваємо про таке бєзобразіє! Проведення заходу включає в себе нові вікторини та конкурси, відеоконкурси, розваги та подарунки в конкурсах.

Якісно, шумно, дорого.

сьогодні 1, з початку місяця 35, всього 6423

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info