Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Олена Івановська фотографує молодят і в тропіках, і в горахВона любить подорожі, людей і фотографувати. А тому багато подорожує по світу і фотографує людей, щасливих і закоханих. Сьогодні «Пара молода» говорить із весільним фотографом Оленою Івановською, яка має досвід весільної зйомки на різних континентах, узбережжях різних морів, у містах, горах і тропіках… 

Профессиональный свадебный и портретный фотограф Лена Ивановская Харьков
Олено, ти працюєш у різних країнах світу. Де, на твою думку, найкраще проводити весільну фотосесію?
Так, я люблю їздити по світу, а тому мені немає значення в якій країні знімати. Об'їздивши багато держав на різних континентах, я здобула досвід фотозйомки в горах, в тропіках, на морях, в старих містах Європи. Головне – враховувати час і погодні умови країни, а найкраща зйомка буде там, де є емоції і любов.

Але не всі можуть відразу відкритися і відчути себе комфортно, як ти тоді працюєш з людьми, щоб отримати потрібну емоцію для фото? 
В таких випадках мені потрібно увійти в їхню зону комфорту та просто розчинитися в ній. Для цього потрібно знати яка це пара: весела і драйвова чи спокійна і сором'язлива. Потрібно зустрічатися з молодятами кілька разів і просто спілкуватися, щоб зрозуміти, що їм цікаво, а що ні. З 99% моїх пар потім виходять дружні стосунки, інколи ми навіть зустрічаємося, щоб просто випити кави і поговорити. 
Профессиональный свадебный и портретный фотограф Лена Ивановская Харьков
Як весільний фотограф віриш в забобони?     
Ні, я не вірю в забобони. Хоча є одна прикмета, яка ще ні разу не підводила: жодна з моїх пар не розлучалася, всі живуть щасливо. Схоже, я фартова не тільки для себе)

А як взагалі виникла ідея стати професійним фотографом?
Скільки себе пам'ятаю, я весь час була з камерою. Першим був плівковий Кодак, купила його сама, назбиравши на нього гроші ще в школі. Далі було безліч курсів фотомистецтва,  вебінарів, майстер-класів провідних фотографів України та зарубіжжя. Але у фотографію я прийшла вже зі сфери торгівлі, в якій пропрацювала близько 15 років. Весь цей час я продовжувала шукати себе, хотілося самореалізації, хотілося творити. 
Профессиональный свадебный и портретный фотограф Лена Ивановская Харьков
То це і підштовхнуло тебе до освоєння нової професії?
Так, але була ще одна причина повністю змінити спеціальність – це любов до подорожей. Коли робота прив'язана до офісу чи керівника, то неможливо виїжджати кудись кілька разів на рік. Фотографія ж стала для мене абсолютно ідеальним варіантом – і улюблена справа, і подорожі, і багато нових друзів в різних кінцях світу.

Пам’ятаєш своє перше відзняте весілля?
Звичайно, все перше завжди запам'ятовується: перше побачення, перша камера, перше відзняте весілля). Але парадокс в тому, що насправді першою була не весільна фотозйомка, адже поки я знайшла свій жанр, я вчилася всьому. І лише через півтора року від початку моєї кар'єри фотографа, я зрозуміла, що хочу знімати весілля. Це і є моїм основним профілем.
Профессиональный свадебный и портретный фотограф Лена Ивановская Харьков
А чому вибрала саме цей жанр? Надихають щирі почуття та любов?
Насправді, так воно і є). Я емоційна людина, а тому мене запалюють емоційні пари: справжні та щирі. Та і взагалі я люблю людей, тому вони постійно в кадрі.

Яку пораду могла б дати молодятам перед фотозйомкою?
Я дуже хотіла б, щоб молодята розуміли різницю між красивою картинкою постановочних фото і, власне, зйомкою у самий день весілля. Друзі, фотосесію, навіть у весільному вбранні, можна зробити у будь-який інший день чи навіть країні. А ось весілля – ні! На фотопрогулянці ви вже не відчуєте весільного схвилювання, не побачите вперше свою наречену у сукні, на одягнете їй каблучку на палець, вас не обійме ваша бабуся, уже не буде тих почуттів та емоцій, які відчувають у день весілля. Все буде зовсім по-іншому. Тому захоплюйтесь один одним, радійте зі своїми сім'ями та друзями, приймайте привітання, вбирайте кожною клітинкою любов усіх присутніх. Насолоджуйтесь, адже це ВАШ день! Робіть так, щоб свято закарбувалось у ваших серцях краще будь-яких світлин.

Текст: Юліана Діткун, весільний портал Пара молода
Фото: Олена Івановська
25.08.2016              сьогодні 1, з початку місяця 20, всього 2201◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info