Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Олена Шоптенко стрибне з парашутом у весільній сукніІменита танцюристка, хореограф-постановник Олена Шоптенко має надійну опору в особі ведучого Ігоря Посипайка. Під вінець білява красуня не поспішає, але добре усвідомлює, що варто б запланувати поповнення до 25 років. І лише тоді штамп у паспорт…

Олена Шоптенко, хореограф-постановникОлено, коли збираєтеся з обранцем до вінця?
У мене ніколи не було визначеного плану, коли маю вийти заміж. Насамперед думаю про свою самодостатність, реалізацію, а потім про все інше. Не вважаю шлюб самоціллю і вершиною життя будь-якої жінки. На все свій час. Впевнена, доля підкаже, що має відбутися. Тим паче проблеми варто вирішувати в міру надходження. Найближчим часом не збираюся виходити заміж, але все може бути. Трапляються різні зовнішні фактори. Тому, як каже моя мама, фізіологічно жінка повинна народити дитину до 25 років. Хіба що спробую відповідати принципу та народити до цього віку.

Про яку весільну сукню мрієте?
Будь-яка дівчина мріє про весільне вбрання. І зрозуміло, що вона повинна бути у білій сукні. Моя сукня не буде широкою і пишною пачкою. Це несмак. Вона виглядатиме мінімалістично, стильно, підкреслюватиме мене. Максимально проста, але зі смаком. Вона буде білого кольору. Все залежатиме від настрою, душевного стану. А ось кремову сукню я вже одягала на випускному балу.

Мінімалізм, як мені відомо, мало хто використовує з українських дизайнерів. Знаю, що такий стиль – фішка Світлани Бевзи…
Ми зі Світланою добрі подруги. Я інколи замовляю у неї одяг, часто виходжу у світ в її сукнях. Мені подобаються її стиль та ідеї. Це сукні з цікавим кроєм та драпіровкою. Дизайнерка мені шила сукню на Віденський бал.

Якою ви уявляли весільну сукню у дитячих мріях?
У мене все дитинство минуло у шалених тренуваннях, походах на курси англійської, німецької мови. Тому я більше мріяла погратися з дітьми у дворі, аніж про весільну сукню. Я була надто зайнята у дитинстві завдяки моїй мамі. За це їй вдячна. Вона навчила мене працювати, намагатись у житті чогось досягнути. Зараз мама мені також суттєво допомагає.

Яким уявляєте своє весілля?
Ми якось обговорювали це питання з Ігорем. І прийшли до спільної думки, що варто виходити заміж, коли плануєш мати дітей. Тоді потрібен офіційний штамп. Весілля має бути помпезним пафосним заходом з багатьма гостями і феєрверками або, як варіант, – двоє на якомусь острові. Щось цікаве насамперед для двох людей, що утворюють новий союз. Весілля не повинно бути показовим, а святом для молодих. Будь-яка родзинка на ньому – це чудово. Стрибнути з парашута у весільній сукні – цілком ймовірно для мене. Такі моменти більше запам’ятаються, ніж зразкові весілля.

Коли у вашій родині прийнято виходити заміж?
Якомога пізніше. Мої батьки особливо не наголошують, коли маю йти під вінець. Вони ніколи мені не вказували, що повинна робити. Батьки ніколи не вбивали мою ініціативу, індивідуальність, постійно намагалися прислухатись до моєї думки. Я точно знаю, що мої батьки не хотіли б, щоб я виходила заміж рано.

Олена Шоптенко та Ігор ПосипайкоІгор Посипайко, мабуть, не перше ваше кохання?
Це найбільша любов, найсерйозніша і найдоросліша, більш зріла. Ігор за мене старший на 10 років і це, звісно, відчувається. Наші стосунки дуже дорослі і мені це подобається. У мене був роман з московським футболістом, що тривав півтора року. Це достатньо стрімкий роман. Звичайно, виникали варіанти переїхати до Москви або йому перебратися до Києва, але все залишалося на рівні розмов. У нашому віці нікому не було потрібне заміжжя. Думаю, що ми правильно зробили, що не намагалися змінити долю і відстань.

Ви з коханим дуже активні люди, часто подорожуєте окремо один від одного. Чи не виникає у вас почуття ревнощів?
Я вважаю, що будь-яка людина ревнує, адже є почуття власності. Коли людина відчуває, що може втратити кохану (коханого), починає ревнувати. Виникає запитання: як себе поводити у випадку ревнощів. Дехто може дорікати людині, принижувати. Це неправильно – у цьому я з Ігорем погоджуюсь. Безумовно, ми інколи ревнуємо один одного, але не акцентуємо на цьому увагу, ніколи не ображаємо одне одного. Я вважаю, що тільки невпевнені у собі люди можуть так поводитися – невиховано і гучно. У нас ніколи не було скандалів на ґрунті ревнощів і певна, що ніколи не буде. Значну роль у цьому відіграє повага один до одного.

Коли і як ви познайомилися з Ігорем?
Чарівна зустріч під час проекту «Танці з зірками». Це третій сезон, коли танцювала з Максом Неліпою. Макс був партнером Ігоря Посипайка на випуску «Погода» на телеканалі «1+1». 15 жовтня, на дні народженні Макса Неліпи, познайомилася з Ігорем. Ми одразу сподобались один одному. Так почався наш роман.

Чим полонив ваше серце телеведучий?
Він мене вразив своєю неординарністю, позитивною енергетикою, життєрадісним поглядом, своєю поведінкою, легкістю. Мені подобаються люди яскраві. Мені близькі позиції Ігоря на життя. Він завжди запалює, звеселяє і продовжує дивувати.

Олена Шоптенко, танцюристка, хореограф-постановникЧи маєте спільні риси характеру?
Ми дуже різні. І це природно, адже фізикою доведено, що протилежні полюси притягуються. Я – серйозна, все роблю раціонально, дуже організована, постійно щось планую. Ігор – цілком вільна людина, в якої немає поняття часу, плану. Тому ми доповнюємо один одного.

Як ви плануєте свій відпочинок?
Ми довго розмовляємо, щоб зрозуміти, чого ми хочемо. У нас однаковий підхід, співпадають бажання. Ми можемо відпочивати пасивно, лежачи на пляжі, чи активно, приміром, на Майорці та у Барселоні. Це все залежить від нашого настрою, стану.

А подарунки ви робите один одному?
Так. Я більше люблю дарувати, аніж отримувати. Я вважаю, що подарунок насамперед має бути корисним. Він має нагадувати про тебе, приносити задоволення, але якось використовуватися. Оскільки Ігор – людина самодостатня, йому важко вибирати подарунки. Він завжди дарує щось більш символічне, прикольне, цікаве. Ігор вважає, що подарунок треба вибирати з розумінням – щось унікальне і оригінальне. Це ще більше ускладнює моє завдання, тому Ігорю дарую рідко, але влучно. Подарунки продумані до дрібниць, дуже цікаві і не обов’язково матеріальні. Важливо те, який зміст ти вклав у подарунок.

Розмовляла Ірина Новоставська
Фото: Лілія Вітер,
«Флер де Оранж» з архіву Олени Шоптенко
02.02.2010              сьогодні 1, з початку місяця 56, всього 12729◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info