Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Олеський замок. Ресторан «Гридниця»Коли молоді люди готуються до одруження, не дивиною є те, що вони хочуть здійснити цей крок справді якнайкрасивіше та найромантичніше. На щастя, в Україні є чимало чудових місць, де можна це зробити. Можливо, навіть не одружитись, а лише освідчитись…

Просто сказати коханій людині про свої почуття, про те, що вони такі ж прекрасні, як краєвид, що оточує пару на той момент… Що не кажіть, а місце для шлюбу та освідчення відіграє дуже важливу роль у формуванні стосунків. Адже це найприємніші моменти у житті кожної людини, а тому – незабутні. Щоб полегшити для вас пошук таких красивих та романтичних місць, пропонумо провести вам «попередній огляд» і підібрати місце саме для Ваших сердець.

Олеський замок. Ресторан «Гридниця»

Ресторан «Гридниця»

Олеський замок - видатна пам'ятка архітектури та історії XIII-XVIII ст. Понад шість століть стоїть він на високому пагорбі, і є свідком багатьох подій, що навічно увійшли в історію. По-різному складалася доля замку протягом його довгого існування. Був він твердинею і воїном, що до останнього відстоював свою незалежність; був він бранцем, за право володіння яким змагались королі; був він розкішним палацом, королівською резиденцією з притаманною їй пишністю, пихою і злочинністю; був він бунтарем, що виношував плани свого визволення. І тепер, коли рідна земля, до якої приріс навіки, стала вільною, перетворений на пам'ятку і служить своєму народові як скарбниця його історії й культури, як втілення його духу й таланту.

Вперше Олеський замок згадується в історичних джерелах 1327 р., коли він перейшов у володіння Юрія - сина мазовецького князя Тройдена і руської княжни Марії (дочки Юрія І), запрошеного боярами на галицько-волинський князівський престол після згасання роду Романовичів. Ця дата дозволяє припустити, що замок побудований одним із синів галицько-волинського князя Юрія Львовича - Андрієм або Левом.

Весілля в Олеському замку, древні стіни якого пам’ятають і грізний гуркіт ворожих нашесть, і манливу витонченість шляхетських балів, — хіба це не розкіш?...
На території замку є Острівок закоханих з альтанкою — де, за бажанням, можна провести урочисту шлюбну церемонію. В самому замку — маленька затишна капличка, де вінчають молодят.

Щоб свято справді було неповторним — на території замку для щойно одруженої пари влаштують лицарський турнір під прекрасну, неповторну середньовічну музику. А скільки позитивних емоцій Вам додасть прогулянка парком навколо замку та аромати яблуневого саду! А подорож у кареті!

До речі, персонал замку пропонує неймовірну послугу, з допомогою якої ви можете зробити надзвичайний подарунок для коханої людини. Цілий Олеський замок і ресторан для Вас двох! Це найкраще місце, щоб зробити пропозицію руки і серця. Це найкращий варіант ще раз освідчитись в коханні . Всі інші подарунки — буденність у порівнянні з таким!

Це воістину романтичне і древнє місце, яке, незважаючи на свій вік, чудово збереглось. Сьогодні там час від часу відбуваються весілля, то ж для романтиків годі і шукати щось краще! До того ж, із замком пов’язана романтична легенда про закоханих молодих людей, фігури яких вилиті на задньому дворі замку… Щоб дізнатись про все це детальніше – вирушайте туди. Якщо не одружитись, то освідчитись вам захочеться точно!

Автор: Оля Терещук, весільний портал Пара молода
11.12.2009              сьогодні 1, з початку місяця 20, всього 6488◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info