Банкетний зал Сюрприз
Ресторанний комплекс «Джентльмен» | Тернопіль Edem Resort & Medical SpaArt Clinique - клініка дерматології та косметології
 
 

ОРФЕЙРесторан, бар. Бенкетний зал на 100 чоловік. Літня тераса. Європейська кухня.

Адреса:
Тернопіль, вул. Київська, 4а

Телефон:
(098) 483-79-85
(066) 974-94-26

Соцмережі:
вконтактеinstagramfacebook

Електронна пошта: vladorfey@gmail.com
Сайт: orfey.te.ua


Кожне кохання має свою історію, свою легенду. Обставини вашого знайомства зі своєю половинкою, безсумнівно, незвичні та цікаві. І от невдовзі ви станете на весільний рушничок. Саме час обрати заклад для святкування цієї знаменної події. Зупинивши свій вибір на ресторані “Орфей”, ви не помилитесь.

Тут живе легенда про незламне та прекрасне кохання. Коли дружина фракійського співака Орфея – Евредика – загинула від укусу змії, він спустився за коханою у царство мертвих. Там звуки його ліри розчулили Персефону й Аїда, і вони відпустили Евредику за умови, що Орфей не озирнеться на неї доти, поки вони не вийдуть з підземного царства. Але співак порушив домовленість – і його кохана зникла, розчинившись в тумані. Ім'я героя з грецької міфології не випадково стало назвою ресторану. Хоча історія Орфея печальна, але вона сповнена прагненням бути разом, сміливістю, відчайдушністю та силою чарівної музики. Власне гарна музика і є основною принадою бар-ресторану “Орфей. Якого б вечора ви сюди не завітали, вас завжди зустрінуть звуки веселих або ліричних пісень у справді майстерному виконанні. А це головна запорука того, що вашим гостям нудно на весіллі не буде.
 
Автор тексту: Велерія Климчук
 

Виготовляємо ТОРТИ НА ЗАМОВЛЕННЯ
Статистика перегляду сторінки: сьогодні 8, з початку місяця 205, всього 34389

Ми в соцмережах:
facebook instagram twitter google+ pinterest YouTube

Пара молода
Про нас
Реклама
Партнери
Проекти
Весільний Раут
Фотоконкурс
Каталог Пара молода

2006-2017 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info