Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Фігурки VS топпериЩо найважливіше у весільному торті? Щоб його було багато :) А ще – щоб він запам’ятався рідним та став справжньою родзинкою свята. Допоможуть у цій непростій справі фігурки і топпери. Про них – далі...

Фігурки

Якщо ви прочитали про фігурки на весільному торті та одразу подумали, що зараз розповідатиметься про пару нерозлучних лебедів або ж двох олов’яних солдатиків (один в чорному костюмі, інший – у білій сукні), спішу вас розчарувати – тепер це моветон. Зараз наречені прагнуть якомога більше проявити свою фантазію та почуття гумору. Вони проявляють, кондитер – втілює. Однак, окрім їстівних фігурок часто використовують неїстівні (фарфорові, пластикові, глиняні), які можна легко замовити в інтернеті.
Фігурки на весільному торті

Переваги та недоліки обох видів фігурок очевидні. Перші можуть порадувати не тільки око, але й шлунок. Натомість других з’їсти не можна, однак можна залишити на пам’ять, як один із щасливих спогадів про весілля. 

Найбільшою популярністю користуються індивідуальні, або ж персоналізовані фігурки. Вони можуть відображувати ваші захоплення, професію або ж просто бути схожими на наречених.


Досить часто замість фігурок людей використовують фігурки тварин. Як справжніх, так і вигаданих. Вони виглядають надзвичайно мило та креативно.


Топпери

Їх вже точно бачили всі, однак не всі знали, що вони називаються топперами. Адже це слово частіше використовується при виборі матраців, бо має ще одне значення – виріб, призначений для покращення комфортності сну. Хоча, можливо, в цьому щось є, адже якщо ви знатимете, що головний святковий десерт буде ідеальним, то можна спати спокійно :)
Топпери на весільний торт

Топпери – це декоративні прикраси для тортів та кексів, які роблять з дерева, паперу, фетру, картону та інших матеріалів. Найчастіше використовуються дерев’яні топпери у вигляді якихось важливих слів, які потрібно донести. Вони підійдуть для будь-якого весілля, однак особливо гармонійно виглядатимуть на святах у стилі бохо та рустік.


Як при виборі фігурок, так і топперів варто керуватися тим, що вони повинні бути контрастні з основним фоном, тобто власне самим тортом. Так, одним з найпопулярніших трендів 2017 року в оформленні весільних тортів є використання чорних топперів  та торту білого кольору. Це виглядає надзвичайно вишукано!


Топпери, як і неїстівні фігурки, можна залишити на пам’ять. Тоді на срібне та золоте весілля точно не виникне питання як прикрасити святковий торт.
 
Текст: Юліана Діткун, весільний портал Пара молода


20.07.2017              сьогодні 3, з початку місяця 11, всього 4095◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info