Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Основні тенденції сучасного весільного стилюВибір весільної сукні для кожної нареченої - це найприємніший «головний біль» перед цим важливим святом. На сьогоднішній день весільна мода настільки демократична, що можна підібрати сукню практично до будь-якої фігури і зовнішності.

Neshama - Свадебные платья и аксесуары от производителя

Що стосується модних тенденцій, весільний стиль нареченої може бути будь-яким, до того ж навіть самим екстравагантним. Чому? Тому що в цей день в одязі допускається багато чого - навіть те, що в повсякденному житті може здатися відвертим або химерним. Наприклад, офісний наряд буде виглядати дуже безглуздо з великою кількістю численних оборок і рюшів, а от у випадку з весільним вбранням ці елементи тільки додають виграшний вигляд. Звичайно, у всьому важлива врівноваженість, щоб весільний стиль не вийшов вульгарним.


У сучасних весільних салонах ви можете скористатися послугами досвідченого модельєра, який допоможе вам приховати можливі недоліки і підкреслити переваги фігури. На сьогодні допускаються сукні з оголеною спиною, яскраві кольори і навіть кардинальне міні. Саме тому ви можете зустріти чарівну наречену в небесно-блакитному, насиченому червоному або ніжному рожевому вбранні.

У даному питанні немає певних правил і законів, а все грунтується на вашому баченні і смаку.


25.01.2013              сьогодні 1, з початку місяця 18, всього 3551◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info