Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

ОСТАП ГЛАДКИЙ: «Для мене немає кордонів»Відомий тамада розповів журналістці «Пари молодої», чому його все рідше можна побачити на тернопільських весіллях.

Є люди, розмова з якими заряджає мегапозитивом на цілий тиждень. Так, я нещодавно зустріла свого давнього знайомого: кави попили, погомоніли про те, про се. І, можливо, я б тої бесіди вам не переповідала… Але ж це Остап Гладкий – тамада, ведучий, шоу-мен. Та й розмовляли ми про спільний об’єкт наших робіт – весілля. Словом, гадаю цей кулуарний діалог нареченим має бути цікавим…

Привіт, Остапе! Давно не бачилися. Як життя, що нового?
Привіт, Лєра. Дійсно давно, бо в кожного завжди є якісь справи: літаємо, бігаємо, домовляємось, а часу на буденні справи не вистарчає, але приємно зараз побачились. Життя файно… Весь в роботі, стараюся виділяти час на сім’ю, родину, друзів, але його завжди мало.

Я знаю, що «нудна людина на питання «Як справи?» починає розповідати як у неї справи». Але давай без зайвої скромності :). Я ж бачила у соцмережах твої фотозвіти з роботи: то ти весілля у Києві ведеш, то на Закарпатті, то у Львові, то якийсь елеватор відкриваєш… Хочу подробиць!
Та що там подробиць… В мене все – як завжди… В четвер кажу дружині і дитині: «Дай цьом, я побіг»; а в понеділок сідаю з ними на кухні і розказую, що тато робив всі ці дні. Я вже звик до невиспаних ночей і розмов з працівниками ДАІ на тему «перевищення швидкості». Але що б там не робилося, завжди чекаю робочого дня як свята, бо мій робочий день – то для мене також і велике свято :-)

Взагалі, чому на тернопільських весіллях тамадуєш все рідше? Як це так, що файний тамада працює не лише у «файному місті» :)?
Ну не скажи, я частенько веду весілля у Тернополі. Думаю 25 % припадає саме на це місто, але так вже склалося, що про мене знають і в інших містах України. Тому їжджу туди, куди запрошують. Для мене немає кордонів. Мені подобається працювати в різних регіонах. Це дозволяє з різних сторін подивитися на весілля.


"Нема кардинальної різниці між регіонами".
 
Зважаючи на таку широку географію тамадування, ти мабуть, як ніхто інший, можеш виокремити певні тенденції в організації весіль, зробити порівняння за регіонами і т.ін.
То як в Толстого, «всі щасливі сім'ї щасливі однаково»: нема кардинальної різниці між регіонами. Звичайно, традиції можуть відрізнятися, але вони не впливають на саму структуру весілля та динаміку свята. Все одно усе залежить від молодят, гостей і тих людей, які задіяні до організації весілля.

На якому з цих весіль ти хотів би побувати просто як гість: відпочивати, а не працювати? Питаю, бо можливо підкажеш, про яку цікаву ідею для свята написати у наступних статтях…
Ти знаєш, в мене стільки ідей всяких є, що я навіть не знаю про яку би розказати… Маю ідею проведення нічного весілля: тобто гості збираються не на 17.00, а наприклад, на 23.00. Це все відбувається в якомусь замку або на відкритій території. І завершується свято тоді, коли сходить сонце. Я прекрасно розумію, що таке весілля в умовах українського менталітету створити практично нереально, але все одно я мрію про таке…

"Завжди допомагаю молодятам з порадами".
 
Дійсно, ідея нетривіальна. Але мені здається, що не така вже вона і нездійсненна. Ти ж знаєш, що у нас на порталі є рубрика «Весільні історії» - в якій ми подаємо фотоогляди реальних весіль, українських молодят зокрема. І моє особисте спостереження таке: все більше наречених готові на експерименти у святкуванні… Тож впевнена, що твоя мрія про «нічне весілля» здійсниться. Ти, до слова, часто окрім обов’язків ведучого, береш на себе ще й функції організатора, ідейника та розпорядника?
Основна моя робота на весіллі це – ведучий. Але так є, що на святі я виконую й інші функції. Завжди допомагаю молодятам з порадами. Мої організаторські здібності також дають про себе знати тоді, коли вони потрібні :_))

А про курйозні випадки розкажеш?
Недавно їхав з весілля і мене зупинили працівники ДАІ. Чи їм нудно було вночі стояти чи просто попались такі веселі, але почали розпитувати мене звідки їду, ким працюю, скільки заробляю… А наприкінці розмови спитались, чи дають ведучому «солодке» додому. Я сказав, що дають, вони спитали, чи нема в мене зайвого. Я, звичайно, поділився.… Тепер коли проїжджаю попри їхнє Кп, завжди честь віддають…

"Мені дуже приємно та почесно, що я працюю на святі народження сім’ї".
 
Твоя сім’я взагалі як? Як синочок? Через такий щільний графік у тебе, мабуть, менше часу на рідних залишається…
Є таке, але коли приїжджаєш додому і бачиш дитину, пропадає втома і забуваєш про всі справи. Ти знаєш, саме сім'я дає мені наснагу на роботу. Це як невичерпне джерело енергії – доброї, світлої, радісної… Взагалі, я впевнений, що весільний тамада, який не побував у ролі нареченого, не надто добре розуміє всю цінність та важливість події, яку веде. А я це відчуваю щоразу. Мені дуже приємно та почесно, що я працюю на святі народження сім’ї.

Як все таки класно, що ми побачилися… Завжди приємно з тобою поспілкуватися. Недарма твої клієнти позитивно відгукуються про тебе і твою роботу! Успіхів тобі, Остапе: і особистих, і професійних!
Про мене?! Не може такого бути:). Дякую, взаємно. Приємно було побачитись, тобі також бажаю здоров’я, терпіння і завжди цінувати тих людей, які поруч.

Текст: Валерія Климчук, весільний портал «Пара молода»
29.09.2013              сьогодні 1, з початку місяця 20, всього 6451◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info