Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Освідчення в коханні - прогноз майбутнього подружнього життя
Для мене довго залишалося загадкою, чому люди приходять, до рішення одружитися з зав'язаними очима. Чому не бачать, що їхні стосунки спочатку ведуть до розставання, тобто до розлучення? Чому не прислухаються і не аналізують слова і дії один одного?

Адже, подальше подружнє життя можна достовірно передбачити вже на етапі знайомства майбутнього подружжя. А після освідчення в коханні все стає настільки зрозумілим, що не побачити це може тільки той, хто нічого бачити і не бажає. Щоб не бути голослівною наведу один приклад: Розлучення запрограмоване тоді, коли один з подружжя ніби бере на себе «виховання» іншого. Тобто один (частіше в цій ролі виступає майбутня дружина) ніби стає батьком, а друге (частіше майбутній чоловік) - дитиною. По суті справи у психологічному плані повноцінної сім'ї немає. Немає і рівноправного партнерства, а є гра в дочки-матері. Тому цілком природно, що коли «дитина» виростає він іде від свого батька, і сім'я розпадається.

Сьогодні я розповім про те, як з освідчення в коханні можна зробити висновок про майбутнє вашого подружнього життя. Для того, щоб це зрозуміти, досить лише уважно прислухатися до того, як вам висловлюють слова любові.

Отже, психологічні «діти», тобто ті, хто бачить у вас свого турботливого батька, вдаються до таких виразів:
- Я без тебе помру;
- Я без тебе пропаду;
- Ти моя єдина відрада;
- Ти моє єдине світло у віконці;
- Ти моє єдине щастя і радість в цьому житті;
- Ти мені потрібна як повітря.
    
Дуже часто до цих же виразів вдаються і майбутні алкоголіки. Так, що будьте дуже уважні, коли почуєте подібні слова. Чи хочете ви для свого благовірного або благовірної завжди бути мамою чи татом?

«Бабії» по життю (це визначення може відноситися і до жінок) зазвичай кажуть, що ніколи раніше в своєму житті не зустрічали такої красивої (гарної, розумної, уважної і т.п.).
Тобто, весь час порівнюють вас з вашими «попередницями». А завжди знайдеться та, яка буде ще прекрасніша, і вся увага вашого чоловіка зосередиться на новому об'єкті, іншій най-най. Буйні фантазери, відірвані від життя, обіцяють дістати Місяць з неба, перевернути Землю, обіцяють «золоті гори».

Тирани і деспоти інтенсивно вмовляють, приводячи все нові і нові «переконливі» аргументи. Але не дарма на Сході кажуть: «Вмовляти - значить гвалтувати».

Дуже уважно треба поставитися і до тих, хто вами безмірно захоплюється, буквально ловить кожне ваше слово. На це дуже часто купуються чоловіки. За чарівністю обов'язково слідує розчарування. А тоді зради і зради не уникнути.

Приймати ж слід тільки ті пояснення в любові, де звучить програма взаємної підтримки в нашому таки непростому житті. Як співається в одній відомій пісні: «Веселья час и боль разлуки хочу делить с тобой всегда!».

Тобто шлюб - це союз рівноправних партнерів, які несуть однакову відповідальність за збереження родини. А це можливо лише в тому випадку, якщо кожен партнер окремо є дорослою самостійною особистістю.

Автор: Тетяна Морозова, Юлія Матвєєва, Катерина Мануковська
09.12.2010              сьогодні 1, з початку місяця 31, всього 5887◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info