Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

«ПАЛАЮЧА» НАРЕЧЕНАБільшість дівчат ладні зробити усе, аби знайти свою ідеальну весільну сукню. А інші – зробити усе, щоб своє шлюбне плаття знищити. Популярний жанр післявесільної зйомки Trash-the-dress у найгарячішому своєму прояві: фото «палаючих» наречених та backstage таких зйомок – далі…

Trash-the-dress (у буквальному перекладі «відправ свою сукню у смітник») – вид фотозйомки, де головним сюжетом є прощання із весільною сукнею, мовляв вона вже не потрібна: «весілля відгуляла, другий раз заміж не збираюся». Але найчастіше наречена робить це прощання ну дуже вже лагідним та ліричним. Купання у весільній сукні у ставку, річці, ванній – це все, взагалі, «трешем» важко назвати. Бо якщо сукня не паперова, то після такого точно виживе. Інша справа – купання у калюжі, качання у багнюці, обливання фарбою, розтирання червоних ягід по білому корсету зі Swarowski. А витинанки ножицями по французькому мереживі та перетягування спідниці весільної сукні із улюбленим Тузиком – то вже просто апофеоз сміливості, безцінні кадри на заздрість подругам та жах мами і свекрухи... Однак навіть це є лише дитячими забавками у порівнянні з тим, що ми пропонуємо до вашої уваги далі.
Знайомтеся – палаючі наречені!Це не фотошоп. Це живі кадри із підпаленими сукнями та реальними нареченими. Секундні миті, зловлені вправним фотографом до того, як героїня зйомки відчайдушно пірне у море, щоб загасити полум’я, або ж її почнуть рятувати з допомогою вогнегасника. Словом, сам процес виглядає більш прозаїчно, ніж його результат на світлинах. Цікаво як саме? Тоді для вас backstage зі зйомок Trash-the-dress молодят у Ізраїлі.
 
Текст: Валерія Климчук, весільний портал «Пара молода»


27.11.2013              сьогодні 2, з початку місяця 20, всього 5063◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info