Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Пара молода побувала на «ЕКСКЛЮЗИВІ – 2012»Сьогодні, 19 лютого, у ПК «Березіль» відбувся V відкритий Тернопільський конкурс з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та візажу «Ексклюзив – 2012». Фото найцікавіших моментів змагання, коментарі майстрів, а також імена переможців – у нашому репортажі.

Отже, цього дня Спілка перукарів України за підтримки Тернопільської міської ради перетворила “березоль” на величезний салон краси. Тут шуміли фени, пахло лаком та акрилом, бо перукарі, візажисти, майстри манікюру з різних куточків України вправлялися у створенні найефектніших, найдосконаліших образів. І все задля того, аби отримати такий бажаний золотий кубок та визнання в одній з 16 номінацій.Втім були серед учасників і такі, котрі встигли представити свої роботи одразу у кількох категоріях та ще й на одній і тій самій моделі. На такий подвиг наважилася учасниця конкурсу та за сумісництвом тренер команди з Рівного – Ірина Раєвська: “Насправді у нас мало бути дві моделі, але одна захворіла... От і довелося працювати у трьох номінаціях в такому режимі. За 15 хвилин ми мали і волосся до наступної номінації вимити та висушити, і потім, звісно, виступити достойно. Гадаю, усе вдалося”.

А поки учасники гадали, журі оцінювали. Голова суддівської комісії Надія Нісевич (майстер міжнародного класу, тренер Національної збірної України з перукарського мистецтва, переможець чемпіонатів України та Європи, призер чемпіонату світу, дипломант 5-ти чемпіонатів світу): “Я завжди бачу, коли майстер готується і коли майстер виступає сам від себе. Звісно, підготовка потребує інвестицій (оплата навчання тренеру і т. ін.), але з часом ці інвестиції приносять свої результати: і призові місця на конкурсах, і вищий рівень роботи в салоні. Тож я щиро бажаю усім учасникам постійного професійного росту, творчих успіхів та задоволених клієнтів”.

Сподіваємося усі побажання пані Надії справдяться, от як прогнози “Пари молодої” щодо переможців конкурсу... Уявляєте, всі учасники, в яких ми взяли інтерв'ю під час змагань, згодом були оголошені призерами. І що нас особливо втішило, ми безпомилково визначили переможницю номінації “Весільна зачіска”.Лілія Кулик, перукар-стиліст, І місце в номінації “Весільна зачіска”: “У подібних конкурсах стараюся брати участь якомога частіше, щоб тримати себе у професійному тонусі. На даний весільний образ мене надихнула робота мого друга, яку він представляв на чемпіонаті світу в Мілані. Кольорову гамму покраски волосся підбирала відповідно до відтінку сукні, а довершив цей образ нареченої чудовий макіяж від Галини Сторощук”.

Олена Ковалюк, перукар-стиліст, І місце в номінації “Вечірня зачіска, тема – нова коса”: “У цій номінації потрібно було створити вечірню зачіску з елементами коси. Корона-коса, яку ви бачите – це особлива техніка з вузликів. Але не лише від складності зачіски залежить успіх на таких конкурсах. Важливо працювати у тандемі з моделлю. У мене чудова модель, яка гідно презентує мою роботу”.Нагороджував переможців усіх номінацій та категорій голова оргкомітету конкурсу – майстер колор-експерт міжнародного класу, неодноразовий призер та переможець всеукраїнських та міжнародних конкурсів, художній керівник Театру зачісок Юрій Грубич. Ось імена перших призерів:
Христина Ющук (м. Львів) - “Подіумний макіяж”
Марія Михайлишин (м. Тернопіль) - “Художній розпис”
Інна Аббатурова (м. Тернопіль) - “Декортивний французький манікюр”
Зоряна Федорчук (м. Тернопіль) - “Жіночий манікюр”
Кулюкина Ольга (м. Бучач) - “Вечірня зачіска, тема – нова коса” (серед юніорів)
Ковалюк Олена (м. Тернопіль) - “Вечірня зачіска, тема – нова коса”
Римарук Тетяна (м. Рівне) - “Весільна зачіска” (серед юніорів)
Кулик Лілія (м. Тернопіль) - “Весільна зачіска”
Коломієць Сергій (м. Львів) - “Модна зачіска”

Текст: Валерія Климчук, весільний портал «Пара молода»


19.02.2012              сьогодні 1, з початку місяця 28, всього 6185◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info