Весільні сукні ТМ Хадасса (Hadassa)
 

  
 
◄ Попередня   Наступна ►

Passage Wedding Festival: Івано-Франківськ, 25-26 березняСезон весільних фестивалів та виставок триває. 25-26 березня підготуватися до щасливого дня запрошує Luxury Wedding, організатор Passage Wedding Festival в Івано-Франківську.

Passage Wedding Festival: Івано-Франківськ, 25-26 березня
Музиканти з українським і зарубіжним репертуаром, модельєри з ексклюзивними весільними сукнями і чоловічими костюмами, фото- і відеооператори з сучасною технікою – усі весільні спеціалісти Івано-Франківська та сусідніх областей зустрічаються 25-26 березня в одному місці - Passage Wedding Festival.

Ви також вмієте зробити весільне свято на високому рівні і є спеціалістом в одній з цих галузей? Реєструйтеся за номером: 095 175 9000.

А якщо ви наречені 2017 і мріяли зробити якнайбільше справ зі свого чек-листа за два дні – приходьте обов’язково! Адже на Passage Wedding Festival ви зможете вживу побачити яскраві фотозони, почути запальну музику, доторкнутися до ніжних тканин весільного одягу, за чашкою кави поговорити з музичними гуртами, декораторами, ведучими і організаторами весілля. А ще – побувати на вдаваному, постановочному весіллі з молодими, ведучим і гостями; взяти участь у розіграші подарунків та побачити драйвову шоу-програму.

Passage Wedding Festival
Дата: 25-26 березня
Місце: Pasage Gartenberg
(м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 3)
Організатор: Luxury Wedding
Телефон для довідки: 095 175 9000
Вхід вільний

16.03.2017              сьогодні 1, з початку місяця 9, всього 726◄ Попередня   Наступна ►

Весільним підрядникам: Про нас  |  Реклама  |  Вхід / Реєстрація

2006-2018 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info