Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня  

Павло Табаков: «Весілля у мене буде в суботу»Його хотіли перетворити на другого Віталія Козловського, але він рішуче відмовився від такого «Шансу» і пішов своїм шляхом. Людина, яка навіть за величезні гроші не хоче бути чиїмось «продуктом», прагне до незалежності, завжди залишається собою і всього досягає за допомогою власного таланту й енергії. Як змінилося життя «народного обранця» з найбільшою кількістю голосів після грандіозної перемоги в інтерівському телепроекті? І як живе співак за кулісами великої сцени? Про це та багато іншого нашому журналу розповів сам Павло Табаков.

– Як змінилося ваше життя після перемоги в програмі «Шанс»?
– Змінилося кардинально. Річ у тім, що до участі в шоу в мене були зовсім інші плани – я планував виїжджати за кордон, у Францію. А «Шанс» перевернув усе з ніг на голову. Не можу сказати однозначно в гіршу чи в кращу сторону – просто життя стало абсолютно іншим.

– Наскільки мені відомо, ви довго залишалися вірним своєму колективу «Орфей», з яким працювали ще до участі в проекті. Зараз ви покидаєте гурт. Як так сталося?
– Так, насправді зараз у колективі активні дебати між учасниками. Поки, на щастя, без бійок, але дискусія дуже масштабна. Мені почали шукати заміну ще півроку тому, але досі не затвердили жодної кандидатури. Однак розмови на цю тему тривають, і стосуються, до речі, не лише мене одного. Просто не всі можуть виїжджати на довгострокові гастролі за кордон, тому потрібна заміна. Між іншим, така практика зараз досить поширена у Європі.

– Тобто, наскільки я розумію, покинути октет – це не ваша ідея?
– Я взагалі не планую зраджувати музику, працюю в цій ніші уже близько десяти років. За цей час був і учасником, і аранжувальником, і солістом гурту. Але наразі вся моя увага зосереджена на сольному проекті, який так і називатиметься «Павло Табаков». Це дасть мені можливість втілити в реальність усі ті задуми, які накопичилися протягом багатьох років, але до цього часу все ще залишались нездійсненними.

– А якщо ви все ж таки припините свою діяльність в «Орфеї», куди рушите далі?
– Тільки вперед! Немає сенсу оглядатися в минуле. Можна лише пригальмувати, і лише на дуже коротку мить. Якщо зупинка буде довгою, тебе з’їдять, бо ми живемо у світі вовків – усі намагаємося вхопити більший шматок. У кожному з нас живе цей хижак. Я також якоюсь мірою вовк…

– З естрадною кар’єрою ясно. Але журнальчик у нас, як ви розумієте, весільний, тому не можу не запитати про те, як у вас справи із одруженням?
– Знаєте, зазвичай, на запитання, коли у мене нарешті буде весілля, я відповідаю – в суботу (сміється). Це не хитре відхилення від теми чи не, як то сьогодні кажуть, «відмазка». Звісно, як кожна нормальна людина, я планую одружуватись, заводити дітей... Та поки що не поспішаю. До речі, друзі з цього приводу часто жартують, що мої діти називатимуть мене дідом.

– А ви уявляли колись своє весілля? Як воно має виглядати?
– Нічого конкретного сказати вам з цього приводу не можу, але одне знаю точно – на ньому буде дуже багато музикантів. Саме не стільки просто гостей, скільки обов’язково музик.

– Щось на кшталт великої дискотеки? В образному розумінні.
– Ні, я взагалі-то не прихильник дискотек. Радше, це буде грандіозна джазова вечірка.

– Сьогодні модно робити весілля не такі, як у всіх, – незвичні, епатажні. У вас виникали з цього приводу якісь ідеї?
– Ви знаєте, я ніколи не переймався тим, що день мого одруження буде відзначено сіро і банально. Я точно знаю, що мої друзі створять таку атмосферу, яку більше ніхто не зможе повторити. Думаю, творчої думки для цього у нас вистачить.

– А вам під час довгої музичної кар’єри доводилось виступати в ролі весільного музики?
– Доводилось, звісно, і не раз. Між іншим, під час зйомок кліпу до пісні «Тільки ти моя» гітарист Наталки Могилевської Сергій Підкаура пророкував мені, що хіт стане дуже популярним на українських весіллях. І, як виявилось, мав рацію – зараз під цю пісню досить часто ставлять перший весільний танець.

– Гаразд, тоді наступне запитання – тепер, після перемоги у «Шансі», ви б погодилися виступати на весіллі, якби вас запросили?
– Не секрет, що всі мої колеги підзаробляють на корпоративних вечірках, різноманітних банкетах, більшість співає на весільних забавах. В принципі – я також не виняток. Звісно, зараз у мене на це бракує часу, але я був у друзів уже декілька разів і почувався там абсолютно нормально.

– Ви як артист мабуть добре знаєте, що потрібно для того, аби люди довкола не нудьгували. Яким повинен бути «рецепт» справжнього свята?
– Нещодавно з однією знайомою поетесою ми говорили про те, що багато людей співає, має хороший голос, але одних чомусь хочеться слухати безперервно, а інших – зовсім ні. Я гадаю, що справа в оцій малесенькій іскорці, яку дуже легко загубити і практично неможливо знайти. Але ті особистості, які володіють мистецтвом тримати публіку, можуть зробити будь-яку атмосферу святковою, навіть коли довкола позитивом і не пахне. Знаєте, я вважаю, що якщо вам вдалося підняти настрій хоча б одній людині за цілий день – це вже свято. Бо саме з таких дрібниць і складається щастя.

Автор: Олександра ТАМКОВА
Джерело: журнал «Майже одружені»
07.12.2009              сьогодні 1, з початку місяця 25, всього 6895◄ Попередня  

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info