Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Переваги нестандартного весілляВсе більше наречених, переконані, що весілля - це свято перш за все для них, а не для того, щоб догодити усім родичам та друзям. Багато хто втомився від традиційних застіль та хоче зробити своє свято не як «прийнято» або як «треба», а для душі. 

Відчутним стає запит на нестандартні локації для альтернативного формату святкування. Вони, як правило, знаходяться за містом, ближче до природи. Не зважаючи на те, що таких просторів ще доволі мало, ми вирішили поговорити про святкування весілля саме на таких атмосферних локаціях. 

- “Чи можуть бути переваги проведення свята на виїзді?” 
- “Так, і у нас їх декілька” - запевняє команда нової локації подій поблизу Тернополя - Літепло
 
Літепло - нова локація подій поблизу Тернополя


Багато вільного простору, природа

Літепло - це затишне середовище, відірване від міського шуму. Нашою перевагою, однозначно, є красиві краєвиди та велика кількість простору. Зовсім поряд з локацією знаходяться ліс та гідрологічний заказник. Уся територія займає площу 6 га (основні споруди в межах 1 га). 

Безпосередню близькість до природи ви відчуватимете, навіть, коли будете знаходитись всередині бенкетного приміщення - сучасної дерев’яної стодоли. Адже завдяки панорамним вікнам, фоном вашого свята будуть теплі кольори заходу сонця.


Локація закритого типу

Якщо мова йде про бронювання локації для весілля, то орендою передбачається використання усього простору. Під час вашого свята на території паралельно не відбуватимуться інші події. Лише ви, ваші гості та Літепло. 


Місце під виїзну церемонію з красивим краєвидом

Проведення виїзної церемонії - важлива частина більшості весіль. Часто постає питання, щодо її розміщення. Адже, погодьтеся, що промовити клятви одне одному на все життя усі наречені, без винятку, хочуть в красивому місці. Коли святкування проходить в традиційному ресторані, то, як правило, потрібно великогабаритну арку, щоб створити цю красиву зону. 

У нас з цим все набагато простіше: на місці з найкрасивішим краєвидом ми розмістили площадку для проведення виїзних церемоній. Це невеликий пагорб, з якого видно недоторкану природу гідрологічного заказника. Вважаємо, що цей пейзаж позмагається своєю красою з будь-якою великобюджетною та габаритною аркою позаду наречених. 
 
Літепло - нова локація подій поблизу Тернополя


Кейтеринг

Це той сервіс, який дає повну свободу у виборі місця для проведення весілля. Також ви самостійно можете прийняти рішення і щодо формату святкування. Це може бути фуршет чи шведська лінія, які передбачають динаміку та вільну атмосферу спілкування. Або ж класичний чи французький бенкет (індивідуальна подача страв кожному гостю). Все це можна доповнити coffe-point, candy-bar, коктейль-баром чи гриль-станціями та розмістити їх в різних частинах локації.

Гостей все важче здивувати їжею, але подачею, різноманітністю і новим форматом - легко!


Танцювальний майданчик під відкритим небом

Блакитне безхмарне небо, м’яке сонячне проміння, легкий вітерець і багато простору під відкритим небом — десь так виглядає ідеальна картина весілля на природі :). Усе це і навіть більше можна знайти у нас:). Для створення ще більшої атмосфери затишку у цій зоні ми розмістили  ретро-гірлянди.

Також враховано погодні умови. Адже інколи вони можуть внести свої корективи у наші плани. Аби уникнути форс-мажорів і нареченим і усім підрядникам рекомендується мати пропрацьований план “Б”. На локації Літепло ми передбачили таку ймовірність і пропонуємо уже готове рішення: розсувне накриття на танцювальний майданчик у випадку дощу.
 
Літепло - нова локація подій поблизу Тернополя


Лаунж-зони 

Ми вважаємо, що якщо клієнти шукають альтернативу ресторану, то потрібно їм створити комфортні умови перебування не лише всередині, але й зовні :). Адже люди хочуть бути поближче до природи. Наші лаунж-зони великі, комфортні і створені для відпочинку. Довкола багато простору та свіжого повітря, що дарує відчуття легкості та можливості побути собою. Ми цінуємо теплі зустрічі,  комфорт і вільну атмосферу спілкування. Тому доповнили цю зону також місцем під вогнище та стаціонарними меблями для гриль та бар станцій.
 
Літепло - нова локація подій поблизу Тернополя


Велика платформа для реалізації ідей

Ви сміливо можете мріяти щодо формату та стилю вашого свята. Адже у нас будь-яку ідею реалізувати легко. Ми подбали про те, щоб монтаж та демонтаж декору відбувався швидко та “безболісно”. У нас немає прописаного формату чи чітко вираженого стилю, що надає клієнтам та підрядникам більшу свободу дій. 

Весілля з домашніми улюбленцями, будь-які розваги та активності для гостей: від настільного футболу до повітряної кулі, весільна вечірка, класичний бенкет чи камерне весілля всього на 10 людей - ваше свято залежить лише від вашої фантазії та сміливості руйнувати шаблони. 
 
Літепло - нова локація подій поблизу Тернополя


Мінімум обмежень

У нас є певні рекомендації, найбільше вони стосуються турботи про довкілля (однієї з наших цінностей). Але загалом ми хотіли, щоб клієнти відчували свободу у виборі та діях, тому завжди будемо працювати над  мінімізацією будь-яких обмежень.


Комплексний підхід

Нам хочеться, щоб наречені перед святом присвятили більше часу собі, а не займались пошуками крісел, меблів, трансфером тощо :). Тому ми вирішили пропонувати готове комплексне рішення. У вартість оренди входить багато пунктів, які до цього клієнтам потрібно було шукати у різних підрядників. 

Автор: Літепло, весільний портал Пара молода
 
20.05.2020              сьогодні 1, з початку місяця 28, всього 1111◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info