Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Переваги зимового весілля, або «Навіщо чекати до літа?»От і закінчується весільний сезон. Молоді пари, плануючи весілля, мимовільно оминають зиму і обирають теплі місяці. У наших уявленнях весілля – це завжди літо, зелень навкруги та спекотні дні.

Сьогодні я хочу розповісти вам про переваги зимового весілля.
Переваги зимового весілля, або «Навіщо чекати до літа?»
Одружуватись взимку аж ніяк не холодно, особливо, коли ваше кохання таке палке, що спекотно стає усім навкруги. А от плюсів у такого весілля безліч.

Найперше, ви можете обирати будь-яку дату, адже взимку ані банкетні зали, ані фотографи і відеооператори не такі зайняті, як влітку. Отож найкращі місця відкриті для вашого свята у ваш день.

По-друге, святкування у сніжну пору більш ощадливе до весільного бюджету. Адже весільні організатори створили пакет «Зимове весілля». У нього входять послуги професіоналів своєї справи за значно нижчими цінами.
Переваги зимового весілля, або «Навіщо чекати до літа?»
Ще однією причиною обрати зиму для весілля є атмосфера свята. Погодьтесь, в цю пору року у повітрі відчувається запах дитинства, комфорту і радості. Хіба ж можна придумати приємніші емоції для вашого свята?

Зима вбирає все навколо у біле. Саме тому, вибір кольору та стилю весілля значно полегшується. Червоні кольори та відтінки золота зроблять ваш день величним. А вогники та свічки так і просяться на столи, створюючи відчуття усамітнення.

Не менш вагомою причиною зимового весілля є весільні фотографії. Наречені на фоні зимових пейзажів мають по-справжньому особливий вигляд. Все навкруги ошатне, білосніжне, і від цього ще святковіше. Неначе кадри з кінофільму…
Переваги зимового весілля, або «Навіщо чекати до літа?»
Ну і, врешті, образ нареченої. Зимові колекції весільних суконь – це казково прекрасні образи справжньої Снігуроньки, або ж Снігової королеви. Витончені силуети, доповнені хутром, подарують не лише неповторний вигляд, але й зігріють від холоду.

Не варто чекати аж до літа! Створіть сім'ю вже тепер. І не хвилюйтесь, що часу для підготовки зовсім мало, адже з пакетом «Зимове весілля» ви будете молодятами вже за декілька тижнів.

​Автор: весільний організатор Мальва Бочкарьова
18.11.2014              сьогодні 1, з початку місяця 21, всього 4420◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info