Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Періс Хілтон заручилася - хто став нареченим світської діви?Картер Реума зробив пропозицію Періс ще в суботу, але оголосити про це дівчина вирішила в свій день народження.

Періс Хілтон заручилася з Картером Реума
 
Останнім часом Періс Хілтон часто зазначає в інтерв'ю, що мріє про власну родину, про весілля і головне - про дітей. Нещодавно вона навіть розповіла, що вже почала процедуру екстракорпорального запліднення і збирається народити близнюків. 

І ось, днями, в день свого народження, Періс поділилася ще однією гучною новиною - вона отримала пропозицію руки й серця від свого бойфренда, підприємця та діджея в одній особі Картера Реума. Завітне питання він поставив Періс ще в минулу суботу на одному з приватних островів.

Періс Хілтон заручилася з Картером Реума
 
Трохи пізніше сама Періс опублікувала відео в Instagram і написала:
«Коли ви знаходите свою другу половинку, ви не просто знаєте про це, ви відчуваєте це. Моя любов, ми були разом з першого побачення, а в мій день народження він влаштував особливу поїздку в тропічний рай. По дорозі на вечерю Картер завів мене в будиночок, прикрашений квітами, і встав на одне коліно. Я сказала "так", "так" назавжди. Немає нікого, з ким я б вважала за краще провести вічність, крім нього».

Періс Хілтон заручилася з Картером Реума
 
Як пишуть таблоїди, обручку Картер робив на замовлення й доручив цю відповідальну справу Жану Дусі - правнуку Луї Картьє. Після заручин пару привітала їх сім'я, яка також приїхала відзначати день народження Періс на приватний острів, включаючи сестру Періс - Нікі Хілтон - і брата Картера - Кортні Реума.

Періс Хілтон заручилася з Картером Реума
 
Нагадаємо, обранець Періс є бізнесменом та досить відомою людиною: разом з братом він створив бренд преміального парфуму «VEEV Spirits». Також Картер є автором книг по підприємництву і сам нерідко дає інтерв'ю на різних шоу та івентах.


Підготувала Віта Конопляста, весільний портал Пара молода
19.02.2021              сьогодні 1, з початку місяця 95, всього 95◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info