Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Перша шлюбна ніч. Відео!Еволюція можливостей фотографів та відеографів дозволяє зберегти на десятиліття найурочистіші моменти нашого життя. Вишуканий фотоальбом та гарно оформлені диски із найзворушливішими епізодами: вінчання, урочиста реєстрація шлюбу, щасливі очі молодят, сльози радості у батьків наречених, перший танець та знімання фати…

Якщо це красиво – чому б і ні?

Все це проходить настільки швидко, що згадкою залишаються лише фото та відео. Кожен бачив стандартну версію всільної відеозйомки. Та мало хто здогадується, що у багатьох молодят існує ще й таємний диск. Той, на якому зафіксована і їхня перша шлюбна ніч. Так, таку послугу також можна замовити. На відміну від гаряченького «home video», яке може зняти кожен самотужки, результат роботи професіоналів фото та відео індустрії увінчається романтичним роликом, найвідвертішою межею якого можуть бути ледь оголені груди нареченої. Красивий інтер’єр готелю, свічки, шампанське – гроші можна буде порахувати пізніше.

Послуга відеозйомки «першої шлюбної ночі» у Тернополі появилась приблизно п’ять років тому і, варто зауважити, користувалась попитом. Не можна сказати, що хтось домовлявся про це наперед, однак в процесі весілля ставало зрозуміло, наскільки розкуті молоді люди, до чого вони готові. У інших містах України подібні оголошення можна побачити чи не в кожній газеті. В Києві приміром, заведено домовлятись наперед про зйомку пікантного відео. Але, щоб не заважати молодятам у справжній день свята, основна відеозйомка відбувається за якийсь час до або після торжества. А в день весілля знімається лише декілька кадрів - адже відео приурочене до дня весілля, тому фіксується факт того, що наречена була у весільній сукні.

Відомий у Тернополі та за його межами фотограф Віталій Шпеник розповідає, що також стикався із бажанням молодят продемонструвати свою оголену натуру. Щоправда, було це ще задовго до початку самої «шлюбної ночі». «Наречена хотіла, щоб їй зробили гарні знімки ще до того, як вбрала весільну сукню. Чому б ні, коли вона молода, красива… Це все досить швидко минає, і, впевнений, за бажання самих наречених, в відвертих відео зйомках немає нічого ганебного». Однак чимало історій Віталій розповів і про колег, яким все-таки довелося бути «третіми» в найпікантніші моменти весільного торжества.

З його слів стає очевидно, що нічого пов’язаного із порно під час зйомки дійсно не відбувається. Лише красивий кліп, який може не показувати нічого зайвого, а може і продемонструвати пристрасть молодят.

Це не час для ревнощів

Поспілкувавшись з іншими відеографами, стає зрозуміло, що не у всіх пар дане бажання є спільним і вирішеним заздалегідь. Приміром у одного оператора стався прикрий інцидент, як результат того, що наречена попросила його відзняти і першу шлюбну ніч, не попередивши про це нареченого (жінки більше схильні до таких проявів романтики). Такий «сюрприз» женихові зовсім не сподобався. Він довго не міг зрозуміти, чому камера слідкує за ними до отельного номеру, і намагався заспокоїтись, коли кохана переконливо шепотіла: «так треба». Одна, коли оператор почав давати команди типу: «покажи свою підв’язку на панчосі», «починай її роздягати», наречений виштурляв його з номерою куди подалі. Та ще з таки словесним посланням, що працівник відео індустрії потім довго вагався перед тим, як зателефонувати і запитати, що ж робити з тим відео.

Отже даємо настанови тим, хто прагне зберегти красиві миті першої шлюбної ночі. Насамперед, це рішення має бути спільним і зваженим. Цілком прийнятним буде, якщо сценарій ви продумаєте самі, не змушуючи фотографа чи оператора перевіряти межі вашої інтимності.

Коли справа доходить до оголення, запам’ятайте, людина, яка тяжко сопе, тримаючи відеокамеру чи фотоапарат, насправді виконує роботу, і намагається зробити її якомога якісніше і професійніше. Саме тому і дає різні вказівки, а не тому, що хоче помилуватися вашою дружиною.

Основний страх молодят – чи не буде викладене їхнє інтимне фото та відео десь в інтернеті або в рекламних цілях студії. Про це варто домовлятися заздалегідь. Студії, яким важлива власна репутація, такого не зроблять. Хоча, промоніторивши соціальну мережу «Вконтакте», я наткнулася на декілька відеороликів зйомки першої шлюбної ночі, викладених …самою ж парою. Або тими, кому це відео дуже сподобалося.

Сьогодні в моді так звані «зйомки-реконструкції»: зйомка першого побачення, знайомства, якоїсь важливої для двох закоханих події. Власне, при наявності весільної сукні та бажання, можна замовити собі і «першу шлюбну ніч». Мабуть для багатьох пар цей маленький ролик стане важливішим, викличе більше емоцій та спогадів, аніж численні фото біля міських пам’ятників та фонтанів, в обнімку із близькими (і не надто) родичами.

Спеціально для весільного порталу "Пара молода".
03.08.2011              сьогодні 3, з початку місяця 105, всього 38910◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info